REKLAMA
REKLAMA

Tottenham sprzeda kilku piłkarzy

dodał: Adam Buciński  |  źródło: ASInfo  |  19.04.2019 16:13
Tottenham sprzeda kilku piłkarzy

Kieran Trippier  |  fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dziennik Daily Mail poinformował, że Tottenham Hotspur zamierza sprzedać Kierana Trippiera i Danny'ego Rose'a. Uzyskane pieniądze wzmocnią budżet na letnie transfery.

Mauricio Pochettino, trener Kogutów liczy, że przed nowym sezonem na zawodników będzie mógł wydać 150 milionów funtów. Podstawowa wartość budżetu transferowego to 60 milionów.

Dodatkowe 100 milionów angielski klub zamierza uzyskać ze sprzedaży zawodników, m.in. Kierana Trippiera i Danny'ego Rose'a. Niepewna jest także przyszłość Christiana Eriksena oraz Toby'ego Alderweirelda.

Tottenham w ostatnich okienkach nie sprowadzał nowych graczy, do klubu wracali tylko zawodnicy po zakończeniu wypożyczeń. Argentyński trener latem oczekuje jednak wzmocnień, gdyż udało mu się dojść do półfinału Ligi Mistrzów pomimo braku wzmocnień w poprzednie lato.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

vahuPL | 19.04.2019 16:14

Z jednej strony Rose nie prezentuje się tak jak jeszcze 2 sezony temu, a Trippier chyba lepszy już nie będzie i zaczął łapać sporo kontuzji. Z drugiej jednocześnie "zarżnąć" oba skrzydła to trochę ryzykowne, szczególnie przy taktyce Tottenhamu. Davies jest jednak innym zawodnikiem niż Rose, a Aurier to trochę jeździec bez głowy.
Kto zatem miałby przyjść żeby nie osłabić drużyny i szybko wpasować się w styl Spurs?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy