REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Wszyscy przy Ronaldo starają się grać lepiej

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  04.12.2018 11:16
Chiellini: Wszyscy przy Ronaldo starają się grać lepiej

Cristiano Ronaldo  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po trudnym starcie w Juventusie FC wygląda na to, że od kilku tygodni Cristiano Ronaldo jest już na właściwych torach. Na temat Portugalczyka w jednym z ostatnich wywiadów głos zabrał Giorgio Chiellini, przekonując, że pozyskany do Juve latem zawodnik wywarł na mistrzach Włoch podobny wpływ, jak swego czasu Andrea Pirlo.

- Myślę, że Cristiano w trakcie starcia z Valencią zauważył, w jak ważnym klubie przyszło mu grać - powiedział doświadczony włoski obrońca cytowany przez Football Italia.

- Ronaldo pomaga nam podnosić wyżej poprzeczkę, stawiając sobie nowe cele. Tymczasem mecz taki jak na Mestalla sprawia, że poczucie naszej wartości rośnie - zaznaczył Chiellini.

- Ronaldo odgrywa na drużynie podobny wpływ jak to było w przypadku Andre Pirlo, który dzięki swojej pracy wzmacniał nasze morale w rozgrywkach we Włoch. Podobnie jest z Ronaldo, ale różnica jest taka, że z nim czujemy się mocniejsi w europejskich pucharach - kontynuował.

- Ronaldo sprawia, że z nim w składzie drużyna stara się grać lepiej. Ponadto wypełnił pustkę po Gigi Buffonie - skwitował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sensei | 04.12.2018 23:57

"przypadku Andre Pirlo",  "wzmacniał nasze morale w rozgrywkach we Włoch."
Czy wy macie jakąś korektę, czy walicie posty przy browarku i wyjebongo?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy