REKLAMA
REKLAMA

Bellerin: Mesut Oezil jest zabójczy

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: ASInfo  |  23.10.2018 13:45
Bellerin: Mesut Oezil jest zabójczy

Mesut Özil  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Arsenal wygrał u siebie z Leicester City 3:1 w poniedziałkowym meczu Premier League i zanotował 10 zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Hector Bellerin, obrońca Kanonierów, pochwalił po spotkaniu Mesuta Oezila, który rozegrał kapitalne zawody.

- Trudno było nam grać po przerwie na mecze reprezentacji. Czuliśmy, że trochę załamała ona naszą grę i było to wielkie wyzwanie dla nas, abyśmy podtrzymali zwycięską serię. W pierwszej połowie było ciężko, ale wiedzieliśmy, że rywale grają dobrą piłkę i mają w ofensywie wiele jakości. Kiedy zaczęliśmy drugą odsłonę i pojawiła się płynność przy naszych podaniach, to wtedy zaczęły padać bramki - powiedział Bellerin, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

Bohaterem spotkania został Mesut Oezil. Kapitan rozegrał kapitalne spotkanie, strzelając gola, notując asystę oraz kluczowe podanie, które w konsekwencji doprowadziło także do zdobycia kolejnej bramki.

- Mesut jest zawodnikiem, który zawsze daje z siebie wszystko i zawsze wszystkich zaskakuje. Możemy się bardzo cieszyć, że mamy takiego piłkarza w swojej drużynie - przyznał Hiszpan, który najpierw zanotował dość przypadkowe trafienie samobójcze, a następnie miał dwie asysty.

- Kiedy drużyna gra dobrą piłkę, to on wtedy potrafi znaleźć wolne przestrzenie na boisku. Jest zabójczy poprzez swoje podania i wykończenie akcji. Posiadanie takiego zawodnika w drużynie jest bardzo ważne - podkreślił.
Arsenal zajmuje czwarte miejsce.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy