Skromna wygrana The Reds

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  25.08.2018 20:31

Mohamed Salah  |  fot. Alexei Danichev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

W ostatnim sobotnim spotkaniu w ramach trzeciej kolejki Premier League piłkarze Liverpoolu FC pokonali na swoim stadionie Brighton & Hove Albion F.C. Ekipa z miasta Beatelsów zaliczyła jednocześnie swoje trzecie zwycięstwo w sezonie 2018/19.

Na zakończenie sobotniego grania w ekstraklasie angielskiej The Reds mierzyli się na swoim stadionie z nieoczekiwanym pogromcą Manchesteru United. Tym samym podopieczni Juergena Kloppa musieli trzymać się na baczności, bo przeciwnik chciał pokonać kolejną wielką drużynę Premier League.

Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte w pierwszej odsłonie, gdy na listę strzelców wpisał się Mohamed Salah. Egipcjanin wykorzystał podanie od Roberto Firmino, oddają strzał z lewej nogi i na przerwę ekipa z Anfield Road schodziła z jednobramkową zaliczką.

Tymczasem tuż po zmianie stron goście ruszyli do ataku i mogli już w 48. minucie doprowadzić do wyrównania. Po ładnej akcji bliski zdobycia bramki bramki był Anthony Knockaert, ale jego próba była niecelna i ostatecznie mecz zakończył się skromną wygraną gospodarzy.

Liverpool po rozegraniu trzech spotkań ligowych ma na swoim koncie komplet punktów. Z kolei ekipa z The American Express Community Stadium legitymuje się trzema "oczkami". Za tydzień The Reds zmierzą się na wyjeździe z Leicester City, a Mewy na swoim obiekcie zagrają z Southampton FC.

Liverpool FC - Brighton & Hove Albion F.C 1:0 (1:0

1:0 Salah 23'

Żółte kartki:
Liverpool: Alexander-Arnold 76'
Brighton & Hove Albion: Balogun 60'

Liverpool (4-2-3-1): Alisson – Alexander-Arnold (89' Matip), Joe. Gomez, V. van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Keïta (67' Henderson), M. Salah, Firmino, Mané (80' Sturridge)

Brighton & Hove Albion (4-3-3): Ryan – Montoya, Balogun, Duffy, Bong, Knockaert (75' Locadia), Stephens, D. Pröpper, March (75' Džahanbachs), Bissouma (80' Groß), G. Murray.

Sędzia główny: Chris Kavanagh (Anglia)

Komentarze | 50 komentarzy

wood | 25.08.2018 20:33

Brighton się postawił, no ale bramka sprezentowana po prostym błędzie. Mimo wszystko The Reds i tak zasłużyli na 3 pkt.
Alisson to świr :)

Rob66 | 25.08.2018 20:34

Wazne trzy punkty.
Brighton prowadzilo dobry futbol.Na szczescie srodek pola dawal rade.
No i Alisson kiedy trzeba stanal na wysokosci zadania.
Jakos dziwnie nie drzalem o wynik.
Szkoda zmarnowanych setek.

Sarmata73 | 25.08.2018 20:36

Allison się spłaca. Fajnie się wygrywa z pogromcami MU.

R_R | 25.08.2018 20:38

Trochę niska wygrana, ale ważne 3 punkty i kolejne czyste konto.

KamilDC | 25.08.2018 20:42

Liverpool był lepszy w pierwszej połowie i na szczęście potwierdził to golem, bo w drugiej momentami było kiepsko i różnie mogło się to potoczyć jeśli chodzi o wynik. Widać, że Klopp nie był do końca zadowolony.

Liara | 25.08.2018 20:49

Na plus 3 punkty i czyste konto. Na minus nieskuteczność. Ale najważniejsze, że udało się wygrac.

antekajtek | 25.08.2018 20:50

no no Brighton nie jest takie słabe, teraz nie dziwi mnie to że wygrali z Unoted. Myślę że jeszcze nie raz urwą pkt komuś z czołówki. Mają chłopaki charakter i chęć do gry.
Dla mnie tam była czerwona kartka za faul na Milnerze ale nie ma co rozpamietywac bo mecz wygrany.
Alisson spisuje się znakomicie ale jednak wolałbym żeby nie dryblowal za często bo kiedyś może się to źle skończyć.

theNINE | 25.08.2018 20:51

Ostatecznie brawa dla Liverpoolu. Kolejne 3 punkty zgarnięte, drugi mecz z rzędu 'na styku' wygrany i trzecie z rzędu czyste konto. No ale pewnie to oni nie wyglądają. Nie potrafią przez 90 minut kontrolować meczu. Prawdopodobnie wynika to z intensywnej gry od samego początku. Im dalej w mecz tym mniej sił, co jest widoczne no i rywal ma coraz mniej do stracenia, więc atakuje odważniej. Jeśli Liverpool w miarę szybko nie strzela drugiego gola to później końcówka jest mocno nerwowa. No ale takie mecze trzeba potrafić wygrywać. W tym sezonie może im w tym pomóc Alisson. Chociaż powinien zwolnić z tym świrowaniem, bo broni dobrze i szkoda byłoby to zepsuć głupim błędem.

slawekmat | 25.08.2018 21:45

brawa dla Lfc punktuja wzorowo od poczatku a to bardzo ważne, zobaczymy jak odpowie Chelsea. A w poniedzialek hit na OT

SCOUSER1892 | 26.08.2018 07:10

martwi troszkę nieskuteczność, myślałem że skończy się pogromem gdzie w 15 minucie mogło być po meczu (strzały Mane, Firmino, Arnolda) najważniejsze że mamy następne zwycięstwo i kolejne czyste konto, jak ja się jaram tym że LFC przepłaca takie ruchy transferowe :)

liga włoska podobno jest najtrudniejszą do gry dla napastnika, słyną z defensywy i dobrych bramkarzy, otóż ściągnęliśmy jednego z najlepszych bramkarzy z Serie A

szkoda że tylko 1 gol, ale liczą  się 3 punkty, wolę żeby LFC wygrał 3 mecze po 1-0 niż żeby wygrali jeden mecz 6-0 a później 3 porażki, liczą się punkty a te narazie wpadają nam w maksymalnej ilości

SCOUSER1892 | 26.08.2018 07:11

a i szkoda że Arnold nie strzelił bramki, miał 2 sytuacje wolny plus ta z akcji, lubię tego 'gnojka' :)

slawekmat | 26.08.2018 07:12

na oceny ruchow transferowych to jeszcze przyjdzie czas, to dopiero 3 mecze

SCOUSER1892 | 26.08.2018 07:52

mam dziwne wrażenie że wszyscy czekają aż Alisson straci pierwszą bramkę hehe, liga jest długa i są sytuacje gdzie będzie tracił bramki, ale wtedy tu będzie radość opisywana ponad słowami

wiem że prędzej czy później bramka dla przeciwnika padnie co nie zmienia faktu że mogę wyrazić swoje zadowolenie z tego co widziałem dotychczas

ash69 | 26.08.2018 08:16

Drugi z rzędu paskudny mecz Liverpoolu. Z tym że w zeszłym sezonie takie mecze przegrywali, albo remisowali. Teraz mają komplet. Czyżby Klopp się jednak nauczył, że 3 pkt przede wszystkim? Liczę dziś na Czelsi, wtedy będzie jeszcze ciekawiej. A co do Allisona, to ten typ już tak ma. Byleby ten błąd, który na pewno popełni, nie odebrał punktów.
Ps gdzie jest Fabinho?

MunaI | 26.08.2018 08:28

Perfekcyjna pierwsza połowa. Druga już bardzo szarpana i dość nie przyjemna dla postronnego widza.
Nie ma szans by JK pozwolił Alissonowi na takie zabawy jak wczoraj. Fakt to jego interwencja w końcówce meczu zapewniła nam pełną pule. Lecz takie zabawy w końcu skończą się głupią stratą co w konsekwencji może przełożyć się na idiotyczną stratę punktów. Jestem więcej jak pewny, że Alisson wyciągnie wnioski. Zresztą Klopp już na konferencji wspomniał, że woli by on tego nie robił. Ale za zamkniętymi drzwiami raczej powie mu to bardziej dosadnie. Ta podcinka nad Knockaertem była bardzo efektowna ale czy potrzebna?..

Bardzo cenne 3 pkt. 0 straconych goli czego chcieć więcej?. Jestem pewny, że jeszcze parę miesięcy temu ten mecz skończył by się inaczej.
No ale to tylko 3 kolejka więc nie ma co się spinać.

ash69@
Pisze się Alisson nie Allison. A Fabinho z tego co wspomniał Niemiec nie jest jeszcze gotów do gry w pierwszym składzie.

Melwood LFC | 26.08.2018 08:39

ash69
"Drugi z rzędu paskudny mecz Liverpoolu"
To Ty chyba nie oglądasz meczów MU. ;)
Co ty gadasz? przecież w pierwszej połowie meczu z Mewami to LFC siedziało na nich jak na juniorach. Van Dijk był środkowym pomocnikiem. Zresztą liczby z tego meczu mówią wiele. A to że w drugiej połowie chłopcy spuścili z tonu to znaczy, że już "coś nie tak".
Powinieneś wiedzieć najlepiej że nie da się przez 90minut siedzieć na przeciwniku i na nich nacierać.

Chyba ze mówiąc "PASKUDNY" masz na myśli coś innego. tylko nie za bardzo rozumiem co było paskudnego w tym jak i poprzednim meczu.
To że LFC nie gniotło swoich oponentów?

ash69 | 26.08.2018 09:05

SCOUSER1892 | 26.08.2018 09:16

Fabinho jest pomału wprowadzany do filozofii gry Kloppa, sam Fabinho mówił że w Monaco grało się inaczej i musi się nauczyć grać w nowym ustawieniu i taktyce, Klopp mówił że na ostatnich treningach Fabinho robi postępy więc podejrzewam że niebawem go ujrzymy

dlaczego paskudny mecz? może wynik masz na myśli? przecież w 15 minucie mogło być 3-0 dla LFC, sytuacje stwarzali więc wcale nie zagrali tak paskudnie, paskudnie to było wyszarpane zwycięstwo z CP

póki stwarzamy sytuacje nie można mówić o paskudnym meczu, raczej o paskudnej skuteczności

The Kop | 26.08.2018 09:19

Fantastyczny mecz Milnera nie na darmo nosi nr 7 na plecach. Do tej pory ten nr. kojarzł mi się z CR7 ( zaraz pewnie będą hejty że poniecam się i odbiło m itp.i  i porównuje do Cristiano Ronaldo).
Alek powinien dostać reprymędę od Jędrka bo prędzej czy później zrobi Kariusa, chodz trzeba przyznać że jak trzeba było to swoje zrobił, podobnie jak Mo.
Martwi mnie tylko brak krytyków LFC.
No cóż gola nie powinno być Milner wcześniej nieprawidłowym wślizgiem odebrał piłkę za co powinien dostać co najmniej żóty kartonik. No i za ten brutalny atak dwiema nogami poza jeszcze 16-stką chyba z 60 minuty powinien wylecieć Alek. No i oczywiście dostać karę od komisji kilku meczy jak to było z Suarezem.
Ash 69
Zgadzam się z Tobą w 100% dodał bym jeszcze że za tak ,,paskudną" grę powinni odjąć 3pkt, i jeszcze ukarać odejmując np -10 podobnie jak w naszej Ekstraklasie.
Pozdrawiam

Melwood LFC | 26.08.2018 09:32

Ash69
"Paskudny mecz, jak na Liverpool. To miałem na myśli. Nie doszukuj się niewiadomo czego."

Hmm jak ja mam to zinterpretować? czy jesteś w stanie rozwinąć swoją myśl tak by zawierała parę składnych zdań wyjaśniających nam co miałeś/masz na myśli?

Dalej nie rozumiem co w tym paskudnego?
Wybijanie piłek przed siebie? nie.. Bo tak nie gramy.
Paniczne bronienie wyniku? nie. bo mewy oddały raptem 2 celne strzały w 10 minucie jak i w 90.
Nie wiem.
No chyba że paskudny dla Ciebie dlatego że w ostatnich 2 meczach strzeliliśmy tylko 3 gole.

ash69 | 26.08.2018 09:43

Już się nie odzywam. Liverpool zagrał perfekcyjny mecz. Mane był genialny. Millner=JM7. Wiecej nie będę się wypowiadał, bo co poniektórzy mają uczulenie na mój nick.

The Kop | 26.08.2018 09:52

Nie nick. Tylko.wypowiedzi dodałbym Milner

Escelios | 26.08.2018 09:53

Czytam wypowiedzi kibiców Liverpoolu i wstyd mi jak nigdy..

@scouser1892
Ja wiem, że "w internetach się pisze inaczej" ale na litość boską stawianie kropek jest ważne w pisaniu dłuższego tekstu. I jeszcze napisz 3 x w jednym zdaniu Fabinho. No posoka z oczu..

@melwood
Ktoś napisał, że LFC zagrało paskudny mecz. No i jest w tym racja.. Ale nie! Bo to kibic United więc to nie może być racja, na pewno chce zmieszać z błotem nasz klub...

Gdzie się podziała jakąś kultura wypowiedzi. Rozumiem, gdybyśmy przegrali i poszłabym frustracja. Ok, nie każdy sobie radzi z nerwami i wylewa żale do neta. Ale teraz? Pod większością newsów na tej stronie zrobiło się bagno. Wolałem czasy, gdy było tu 2-4aktywnych fanów czerwonych.

Liverpool druga połowę zagrał paskudnie. I to jest prawda. Zabrakło nam pary, żeby utrzymac pełna dominację z pierwszej połowy. Nie bardzo rozumiem zmiany Kloppa, które w moim oczu iu mogły nam dzisiaj pomoc w większym stopniu..
Bardzo cieszy trzecie czyste konto. Linia obrony wygląda bardzo solidnie i pewnie, chociaż póki co rywale nie byli bardzo wymagający. Na duże brawa zasługuje Gomez, który wskoczył do składu za Lovrena i notuje świetne występy. W środku pola super formę złapał Gini, który wczoraj bodajże zaliczył tylko jedno niecelnie podanie. Natomiast Mane był cieniem samego siebie. Skoro mamy kim go zastąpić, to czemu tego nie robimy? No ale #inJurgenWeTrust

The Kop | 26.08.2018 09:56

Sorry niedokończyłem Milner

The Kop | 26.08.2018 09:58

antekajtek | 26.08.2018 09:59

Skoro te mecze były paskudne to nie wiem jak nazwać to co wyrabia United, trzeba by było użyć dużo przekleństw i wyzwisk żeby to opisać.
Live co prawda za dużo sytuacji marnuje ale żeby ich gre nazywać w ten sposób to jednak przesada.

Melwood LFC | 26.08.2018 10:05

Escelios
Czy ty się dziś obudziłeś?
powiedz proszę co ja takiego napisałem? Poprosiłem o merytoryczne rozwiniecie myśli przez użytkownika o nicku Ash. Nic więcej. I tu nawet nie chodzi o to że to kibic MU. To ty to sobie sam dodałeś bo tak łatwiej.

I prosiłbym cię byś nie mieszał mnie w Swoje "gierki" gdyż nie uważam bym zrobił coś złego.
Jeżeli nie widzisz moich argumentów jakie przedstawiłem w poprzednich moich postach to proszę Cię byś zachował lekki dystans. Przemyślał bądź przeczytał parę razy czyjś post zanim na niego odpowiesz.

Ash@
Skoro i tobie brak argumentów na merytoryczną rozmowę. To może warto czasem po prostu nic nie pisać jak niż pisać bo pisać.

Escelios | 26.08.2018 10:07

Mecz paskudny JAK NA LIVERPOOL.
Dla tych, którzy nie radzą sobie z czytaniem ze zrozumieniem wytłumaczę: Ja na to, do czego przyzwyczaił nas Liverpool, to wczorajsze spotkanie było paskudne. W drugiej połowie nie graliśmy tak, jak zazwyczaj gramy.

MunaI | 26.08.2018 10:21

Melwood LFC@

Ale tu jest tak, że nawet jak masz merytoryczne argumenty w rękach to to nic nie znaczy.
Bo w padnie taki pseudo kibic LFC i znacznie robić to co robi w sumie od początku tego sezonu. Czyli "jak mi wstyd za kibiców LFC".

Escelios
Jak Ci jest tak wstyd za nas to może czas byś w końcu ściągną tą maskę i przestał wszystkich oszukiwać że ty kibic Liverpoolu.

Mi jest wstyd że próbujesz tutaj się wzorować na bardzo ogarniętego chłopaka a jedyne co robisz to zniechęcasz do siebie kibiców LFC ale za to bardo szybko jednasz sobie kibiców MU. Dlatego twierdzę z pełnym przekonaniem że jesteś po prostu zwykłą chorągiewka.

Escelios | 26.08.2018 11:05

Ta chorągiewka wieje w jednym kierunku już od kilkunastu lat i nie musi nikogo udawać. W dyskusji cenie tych, którzy potrafią dyskutować, bez zbędnych zaczepek, szpilek, haseł "chyba Ty/chyba wasz klub". Zwyczajne cywilizowane odruchy. Może jestem za stary (o zgrozo) na bycie częścią dyskusji internetowych. Dla mnie krytyka powinna byc konstruktywna a pochwały zasłużone. Tyle.

A już jakieś domysły, że kibicuje United pozostawię bez komentarza :)

Rob66 | 26.08.2018 11:05

Co do Fabinho .
Facet odstaje forma sportowa od reszty.
Kilka jednostek treningowych mu sie przyda.
Wkrotce puchary krajowe dostanie swe szanse.
Ja tam mowie po raz setny..
Nie zawsze bedzie kolorowo.
Musimy wlasnie takie mecze jak ten wczorajszy wygrywac.
Kilka sezonow temu napewno by nas przydusili i moze nawet wygrali.
Ale teraz widac bylo iz srodek pola i defensywa dala rade.
No i bramkarz.
To moze byc ostoja na kilka ladnych  sezonow.
Kiedys zapewne zaczniemy tracic punkty. To normalne.
Ale czasem mistrzostwa wygrywa sie takimi nic nie znaczacymi minimalnymi zwyciestwami.

slime | 26.08.2018 11:15

Wszyscy kibice LFC, jak i kibice MU to głównie banda niedorozwiniętych intelektualnie dzieci. Którzy zawsze zaczepiają się na wzajem, a potem próbują wybielać.

Obserwuje to od dłuższego czasu. I nigdy nie jest tak, że tylko 1 strona jest winna.
Bo można, a nawet trzeba prowadzić dyskusje na poziomie, która nie odbiega od norm społecznych.
No ale internety to takie dziwaczne rzeczy, że tu wszystko wolno i wszystkim.

Rob66 | 26.08.2018 11:31

slime.
Stary licz sie troszke ze slowami.
Dzieciakiem nie jestem.
Idiota tez nie.
Nie robie  dymu i nie wywoluje zadymy.
Zalozyles teraz konto aby to teraz nam powiedziec?

slime | 26.08.2018 11:47

Rob66
tak założyłem konto teraz by wam to uświadomić.

Akurat Ty jesteś w miarę normalny.
Więc nie spinaj do mnie. A jeżeli Cię tym uraziłem to znaczy że poczuwasz się do tego. A na to ja już nic nie poradzę.

Andrzejek92 | 26.08.2018 12:14

też musiałem założyć konto żeby spróbować ogarnąć to bagno. Dla mnie Ci wszyscy "kibice" Liverpoolu którzy tak tu głośno szczekają i wdają się w każda niepotrzebną dyskusję mają jakiś kompleks i są niedojrzali... Ja sam kibicuje LFC od 12 lat i w tym sezonie staram się mieć chłodną głowę... Bo jak nigdy prezentujemy się dobrze i mamy kompletny skład, ale to dopiero 3 kolejka a nie 30-sta.... a na tej stronie każdy chyba odleciał.... ochłońcie bo możecie się obudzić z ręką w nocniku.... YNWA

Matix | 26.08.2018 13:19

Taki Lallana chyba lepiej by było dla niego jakby zmienił klub. Na razie zaliczył dwie minuty w trzech meczach.

SCOUSER1892 | 27.08.2018 08:58

jestem wyzywany od gimbów czy innych kreatur

szanowni państwo, piszę do was ten list aby wam wszystkim otworzyć oczy których nie posiadacie, jak LFC remisuje/przegrywa wtedy jest beka że nawet z taką drużyną jak ..... nie umiemy wygrać, gdy wygramy 1-0 pokazują się komentarze że zagraliśmy paskudny mecz.

Otóż widzę że was strasznie boli że wygrywamy, gdyby wasze drużyny wygrały w taki sposób mecz to byście chodzili uradowani, sens w tym że ja bym was wtedy zrozumiał, ale wy nie rozumiecie nas, nie pozwalacie nam się cieszyć z wygranej, rozkazujecie nam być zasmuconymi z powodu stylu zwycięstwa.

Jak dla mnie to kolejne 3 punkty, a przecież to proste, nikt nie ugrał w sezonie ligowym kompletu punktu, wiem że kiedyś w marnym stylu przegramy 0-2, całkiem możliwe że nawet na Anfield które jest naszą twierdzą ! każda passa się kiedyś kończy, gdy nasza się skończy wszyscy będą nam jechać jacy to ciency jesteśmy, czekacie i czekacie na naszą porażkę bo boli was to że wygrywamy, nie ważne w jakim stylu, ważne są 3 punkty, poza tym jeśli mistrza można by było zdobyć stylem gry to rok temu bilibyśmy się z City o mistrza do końca, jednak to punkty się liczą.

Liverpool-Brighton 1-0 (3 punkty dla Liverpoolu, 0 dla Brighton, Liverpool liderem)

Cóż za wspaniały początek sezonu, nie mogłem sobie lepszego wymarzyć, ktoś mi próbuje odebrać radość z wyników mojej drużyny

My nawet jak strzelamy 1 bramkę na mecz to jesteśmy zazwyczaj drużyną lepszą, praktycznie w każdym meczu prowadzimy grę, jesteśmy obecnie jedną z najlepszych drużyn w Anglii, ja rozumiem, że ktoś nienawidzi tego klubu ale żeby prawdę zamazywać kłamstwem że my to jesteśmy słabi, mamy taki skład a wymęczamy zwycięstwa, jeśli wasze drużyny wygrają w marnym stylu to wtedy zwrócę uwagę na komentarze, jak to się nie cieszycie, "najważniejsze 3 punkty" itd. a ja wtedy wam wygarnę STYL

slime | 27.08.2018 10:15

SCOUSER1892

Ogarnij się.
Co z tego że wygraliście 3 mecze z drużynami które najpewniej będą się bić o utrzymanie..

Przecież to jest pewne jak śmierć że wy nic nie ugracie.. Jesteście przegrańcami przegrywacie każdy finał nawet jak jakimś fartem tam dotrzecie. Macie u sterów chorego gościa który za rok zajedzie was jak BVB potem przyjdzie kolejny "wielki trener" który znów nic nie wygra..
Dla was szczytem ambicji powinno być granie w LM a nie mówienie że gracie o 1 miejscie w Anglii.
Gerrard już pokazał jakie z was przegrańce. Mówię to po to by was uświadomić.

JM ze stylem z lat 30 XX wieku zgarną więcej pucharów jak kibel (kloop) który jest podobno dużo lepszym trenerem.. Hahah..
Chłop po swoich porażkach powinien zakończyć karierę a nie mydlić oczy takim jak ty dzieciom że coś wygracie.
A mówi dlatego że martwię się by ci psychika nie yebła a moze tak byc. Gdy uświadomisz sobie na 3 kolejki przed końcem ligi że tak naprawdę nie macie nawet pewnego miejsca w top4..

I tak trwa ta iluzją już ponad 30lat.
Prędzej podzielisz los swojej pra pra babci. Niż loserpool coś wygra.

Mówienie o popękanej psychice

Czyli idealnie wpasowales się w schemat, który określiłes jako: banda niedorozwiniętych intelektualnie dzieci, które zaczepiają innych. Brawo :*

slime | 27.08.2018 11:19

O jest i ten
Escelios

Dziekuje żeś zainteresował się moją osobą. Schlebiasz mi serio ;D.

Tak już wiem że ty z tych najbardziej ogarniętych. Tzn tak myślałem do tej chwili dopóty nie dałeś upustu swoim emocjom i mi nie odpisałeś. Jednak wcale nie jest z ciebie taki mądry gość.
;D.

No bo skoro ja jestem ten upośledzony a ty tym mądrym to po jaki uj odpisujesz? ;D hmm
brak hamulców? a może po prostu prawda boli?

Czy może chcesz się po prostu powymieniać na argumenty moje przeciw twoim?
ja z miłą chęcią rozpocznę z tb dyskusje i jeżeli chcesz by ona była prowadzona na odpowiednim poziomie mogę się do ciebie dostosować tzn też 'udawać tego mądrzejszego od reszty'
Tylko że ja jak już zacznę udawać to nie dam się tak łatwo złapać jak Ty ;-)

Escelios | 27.08.2018 11:51

Kolego, nie wiem gdzie byłeś w stanie zobaczyć moje udawanie, lub złapanie się. Na spokojnie wypunktowałem Ci to co zrobiłeś. Gardzisz jakąś grupą społeczności bo oni zaczepiają a chwile później "looserpool, wasz trener to kibel". Czyli pokazałeś dokładnie to, co wytkałeś innym, a dla mnie to wystarczający argument na hipokryzję- no chyba mi nie powiesz, że nie mam w tym konkretnym przypadku racji. Jeśli uważasz, że się mylę to cóż..nie mam nic więcej do dodania. Ta dyskusja i tak już ciągnie się zdecydowanie za długo.
Chcesz to obrażaj innych dalej a potem powielaj piętnowane zachowanie. Mi nic do tego, tylko zwróciłem uwagę na to co zaszło. peace

slime | 27.08.2018 11:59

Nie jesteśmy kolegami.

No cóż a jak mam nazwać klub który od przeszło dekady był w paru finałach a wygrał 1 słownie jeden i to puchar myszki myki.

Jak mam nazwać trenera który na ostatnich 7 finałów przegrał UWAGA aż 7?
No sorry trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie zasłaniać się poprawnością polityczną.

W sumie racja nazywanie Kloppa kiblem to złe określenie. Więc od dziś będę mówił PRZEGRANIEC.

SCOUSER1892 | 27.08.2018 15:12

@Slime

teraz udowodniłeś jaki jesteś niedorozwinięty, wyzywasz człowieka od kibli tylko dlatego że przegrywają jego drużyny w finałach, a tak poza tym jaką krzywdę ci zrobił pan Jurgen Klopp? za co wyzywasz człowieka, który nawet nie ma zielonego pojęcia o istnieniu tak ciętej na niego istoty?

upośledzony dzieciaku to ty jesteś, masz 18 lat? a dowód sobie wyrobiłeś? alkohol umiesz kupić SAMODZIELNIE? dziecko trochę pokory, jesteś 11 lat młodszy ode mnie a wyszczekany jakby przeżył 10 razy więcej od wszystkich tutaj obecnych razem wziętych do kupy

kolejna sprawa to że jesteś tutaj tylko po to żeby zrobić gówno, założyłeś konto i drażnisz ludzi pod każdym postem, powiedz mamie żeby za internet zapłaciła bo inaczej koniec prowokacji i co? kaplica !

SCOUSER1892 | 27.08.2018 15:58

i jeszcze ten loserpool

może tak ban redakcjo? mi kiedyś za takie zachowanie zbanowano konto, teraz mi wyzywa ktoś drużynę, proszę o porządek

slime | 27.08.2018 17:57

SCOUSER1892
Ty półgłówku czy ty potrafisz choć raz odnieść się do danego posty a nie wyłapywać poszczególne słowa?

Napisałem wyraźnie że to jednak nie wypada mówić kibel prawda?
Dlatego to odwołałem i powiedziałem że zacznę nazywać go przegrańcem. Gdzie wyraźnie za pomocą caps locka to podkreśliłem. Więc milcz w tej kwestii.

Druga sprawa
"jesteś 11 lat młodszy ode mnie "
Skad do uja pana mozesz wiedziec ile mam lat? :]

no i trzecia.
Klopp to osoba publiczna durniu a resztę czyli czyt: dlaczego on?

pierwsze słowo do dziennika, drugie słowo do śmietnika hahahahahahahaha

gimb jesteś, nie ważysz słów a później "odwołujesz słowo"

jak można odwołać już powiedziane słowo? udawać że się go nigdy nie powiedziało/nie napisało?

śmieszny jesteś typie, skąd wiem że masz 18 lat? heh zadaj to pytanie samemu sobie, wiem o tobie tyle ile o sobie opowiesz xD

slime | 28.08.2018 10:20

SCOUSER
Ty jesteś taki głupi że ustawa tego nie przewiduje.

"jak można odwołać już powiedziane słowo?"

ty tak serio? :D po prosty ktoś mi ładnie zwrócił uwagę że nie wypada mówić kibel. Więc to odwołałem co w tym dziwnego?
już to powiedziałem i powiem znów jesteś półgłówkiem który potrafi przeważnie przywołać argumenty typu " ahahhahahahahah"

Ty jesteś taki nie spójny w tym co mówisz że aż nie wiem jak do tego się odnieść.
A kwestie twojej wiedzy o mnie to już przemilczę. Bo zaraz mi jeszcze powiesz gdzie mieszkam i gdzie pracuje. ;DDD.

Nie potrafisz odnościć się w punkt do danej myśli inneh osoby tylko piszesz by pisać.

Przegraniec już o tym wspominał by nie mówić nic jak nie masz nic do powiedzenia.