ICC: Real Madryt lepszy od AS Romy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  08.08.2018 12:52

Gareth Bale  |  fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt pokonał AS Romę 2:1 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym na MetLife Stadium w Nowym Jorku w ramach międzynarodowego turnieju towarzyskiego International Champions Cup.

Królewscy objęli prowadzenie w tym spotkaniu już w drugiej minucie. Wówczas Marco Asensio dopadł do piłki zagranej przez Garetha Bale'a i mocnym strzałem umieścił ją w bramce.

Drugiego gola dla Realu strzelił w 15. minucie Walijczyk Bale. Reprezentant Walii wykorzystał podanie Daniego Carvajala i pokonał golkipera drużyny przeciwnej.

Jedyne trafienie na rzecz zespołu z Serie A zapisał na swoje konto Kevin Strootman w 83. minucie.

Real Madryt - AS Roma 2:1 (2:0)
1:0 Asensio 2'