REKLAMA
REKLAMA

Buffon: Nie zdziwi mnie transfer Ronaldo do Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  10.07.2018 08:28
Buffon: Nie zdziwi mnie transfer Ronaldo do Juve

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Coraz bliższy transferu do Juventusu FC, jest Cristiano Ronaldo. Tymczasem swoje zdanie na temat tej transakcji w jednej z rozmów z wyraził Gianluigi Buffon. 40-letni bramkarz przyznał, że taki transfer w ogóle go nie zdziwi.

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych 48 godzin zostanie sfinalizowany transfer kapitana reprezentacji Portugalii. 33-latek stanie się jednocześnie nowym piłkarzem Starej Damy.

- nie zdziwi mnie, jeśli Ronaldo trafi do Juventusu - powiedział Buffon przed kamerą Sky Sport Italia.

- Bardzo by mnie to uszczęśliwiło, bo Juve potrzebuje impulsu, aby pozyskać nowych kibiców - kontynuował Włoch.

- Czy boli to, że taki zawodnik trafia do klubu, w którym mnie już nie ma? W żadnym stopniu. Bolą natomiast cały czas dwa gole, które mi strzelił w naszym starciu w Lidze Mistrzów - uśmiechał się Buffon.

- A tak poważnie to transfer Ronaldo do Juve, to chyba najlepsza reklama dla Serie A, jaka mogła się przydarzyć. Jest to jednocześnie potwierdzenie, że przed Andreą Agnellim i jego rodziną nie ma w Juventusie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Niczego nie da się przewidzieć - skwitował.

Przypomnijmy natomiast, że włoski golkiper w sezonie 2018/19 będzie bronił barw Paris Saint-Germain. Buffon parafował z klubem ze stolicy Francji kontrakt do czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy