REKLAMA
REKLAMA

Bailey i Martial na liście życzeń Chelsea

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: London Evening Standard  |  30.06.2018 10:44
Bailey i Martial na liście życzeń Chelsea

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mimo że wciąż nie wiadomo, kto będzie menedżerem Chelsea FC w sezonie 2018/19, to wygląda na to, że klub z zachodniego Londynu latem zostanie wzmocniony kilkoma ciekawymi zawodnikami. Evening Standard podaje, że w kręgu zainteresowania sterników Chelsea znajdują się Leon Bailey i Anthony Martial.

Dyrektor sportowy klubu z zachodniego Londynu Marina Granovskaia według informacji angielskich mediów pracuje aktualnie nad tym, aby Chelsea mogła zostać wzmocniona. Chodzą słuchy, że londyński team może niebawem zasilić Daniele Rugani, który kosztowałby przedstawiciela Premier League mniej więcej 40 milionów euro.

Warto odnotować, że w kręgu zainteresowania Chelsea znajdują się tacy piłkarz jak: Jean Michael Seri, czy Jamaal Lascelles. Ponadto media donoszą, że wraz z przybyciem do ekipy ze stolicy Anglii Maurizio Sarriego do Chelsea może trafić kilku zawodników z SSC Napoli.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

kubbak92 | 30.06.2018 11:26

Martial w United Mourinho zaliczył całkowicie (dla mnie) nie zrozumiały zjazd. Oczywiście Jose ma na swoim koncie wypuszczenie z rąk wielkich talentów, jednak mimo wszystko chyba zawsze są jakies granice takich wpadek? A Martial wydaję się kimś na miarę De Bruyne czy Lukaku (pod względem skali talentu, nie pozycji czy stylu gry - oczywiście). Może też i być gwiazdką jednego sezonu, chociaż czy to mozliwe? Wątpię. Bailey w takim kontekście wygląda równie ryzykowanie, fajny sezon, czy powtórzy go? Ja osobiscie bym zaryzykował.

EdenCameBack | 30.06.2018 15:24

Od dwoch miesiący wiadomo, że w najbliższym sezonie trenerem Chelsea będzie Sarri.

slawekmat | 01.07.2018 16:56

Martial umiejetnosci ma duze ale cos psychicznie siedzi, mam nadzieje ze zostanie w United i opanuje prawa pomoc lub bedzie gral w atakuz jak odejdzie za te 80mln to tez plakac nie bedeegoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy