Cracovia na remis ze Śląskiem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: LigaPolska.pl  |  04.05.2018 19:50

Marcin Robak  |  fot. Paweł Kot

Zawodnicy Cracovii zremisowali na swoim terenie z graczami Śląska 3:3 (2:1). Tym samym gospodarze cały czas są wyraźnymi liderami w grupie spadkowej.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gości objęli prowadzenie w 28. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Robak.

Podopieczni Probierza jeszcze przed zmianą stron nie tylko odrobili straty, ale także wyszli na prowadzenie. W 39. minucie na listę strzelców wpisał się Helik.

Kilka minut potem swojego kolejnego gola w tym sezonie zdobył natomiast Piątek i było 2:1 dla Pasów.

Po zmianie stron także nie brakowało emocji oraz goli. Już w 50. minucie stan rywalizacji wyrównał Celeban.

W 65. minucie gracze Probierza po raz kolejny byli o jednego gola lepsi. Wtedy to na uderzenie zdecydował się Dimun i pokonał golkipera rywali.

Wynik spotkania na 3:3 ustalił natomiast w minucie Piech. Tym samym obie drużyny zdobyły po punkcie.

Cracovia - Śląsk 3:3 (2:1)

0:1 Robak 28' (k.)