Puchar Anglii: Awans Leicester i Chelsea

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło:  |  16.02.2018 22:53

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Bez niespodzianek obeszło się w piątkowych spotkaniach piątej rundy Pucharu Anglii. Awans do kolejnej rundy wywalczyły jedenastki Leicester City i Chelsea.

Lisy przed własną publicznością skromnie 1:0 pokonały Sheffield United. Jedynego gola meczu zdobył niezawodny Jamie Vardy.

Tymczasem Chelsea w meczu na Stamford Bridge nie pozostawiła żadnych złudzeń piłkarzom Hull City. Podopieczni Antonio Conte już w pierwszej połowie, zdobywając cztery gole, rozstrzygnęli losy rywalizacji. Bramki dla The Blues zdobywali Willian (dwie), Pedro i Olivier Giroud.