REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Tottenham to nie tylko Kane

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.02.2018 09:21
Chiellini: Tottenham to nie tylko Kane

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Giorgio Chiellini ze spokojem przystępuje do potyczki z Tottenhamem Hotspur. Reprezentant Włoch z ostrożnością podchodzi do potyczki z przedstawicielem Premier League, nie chcąc w arogancki sposób wypowiadać się na temat szans Juve na awans. Chiellini wypowiedział się jednak na temat rywalizacji przeciwko Harry'emu Kane'owi.

- Zatrzymanie tego zawodnika w pojedynku jeden na jeden jest moim zdaniem prawie niemożliwe - powiedział obrońca Bianconerich cytowany przez Football Italia.

- Kane to świetny piłkarz - uzupełnił 33-latek.

- Wierzę jednak, że Juventus jako monolit zaprezentuje się lepiej od Tottenhamu i to będzie kluczem do naszego awansu do kolejnej fazy rozgrywek - dodał Chiellini.

- Nie możemy jednak skupiać się tylko na napastniku Tottenhamu, ale na całej drużynie rywali - zaznaczył.

- Nie możemy podchodzić do swojego starcia z myślą, że Tottenham to tylko Kane, bo to może być zgubne. Czeka nas trudne spotkanie, którego już wszyscy nie potrafimy się doczekać - kontynuował.

- Naszym priorytetem jest zakończyć mecz bez straconego gola, ale wiemy, że to nie będzie łatwe. Tym bardziej że angielska ekipa słynie z tego, że potrafi zdobywać dużo bramek, a ponadto ma świetnych piłkarzy w ofensywie - powiedział Włoch.

Dzisiejsze starcie w Turynie zaplanowane jest na godzinę 20:45.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy