REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Conte wykańcza na treningach

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  08.02.2018 12:27
Chiellini: Conte wykańcza na treningach

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Defensor Juventusu, Giorgio Chiellini wspomina na łamach mediów o współpracy z Anotnio Conte. Jak przyznaje, obecny menedżer Chelsea jest jednym z najbardziej wymagających szkoleniowców, z jakimi współpracował.

The Blues nie liczą się już w walce o mistrzostwo Anglii, a w poniedziałek przegrała 1:4 z Watfordem. Fala krytyk spada nie tylko na piłkarzy, ale i na Antonio Conte.

Chiellini, który współpracował z tym szkoleniowcem w Juventusie i reprezentacji Włoch, mówi: - Conte jest jak sierżant z policji. Wymaga od ciebie każdego dnia, na każdym treningu. Gdy kończysz z nim zajęcia, jesteś kompletnie wyczerpany. Zmęczenie to zbyt delikatne słowo, by to opisać.

Nie oznacza to jednak, że Chiellini nie docenia tego szkoleniowca. - Conte wytwarza wyjątkową atmosferę i jest bez wątpienia jednym z najlepszych trenerów. On potrafi cię przekonać do swoich racji i piłkarze wierzą w to, co im przekazuje. To powód, dla którego godzą się na tempo, jakie narzuca im podczas treningów - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

ash69 | 08.02.2018 13:14

Widać nie wszyscy się godzą...

Serie_A_ | 09.02.2018 02:03

combotips

Post napisany 6 minut po założeniu konta. Serio?
Jakby to napisał ktoś kto tu ma konto 6 lat a nie 6 minut to bym może i naiwnie uznał to jako dobrą radę dla znajomych ze strony a tak zachęca mnie do czegoś nieobiektywny pracownik lub najemnik od propagandy do jakiegoś podejrzanego gówna pisząc że są uczciwi. Ktoś z zewnątrz ma to uznać czy tak jest a nie ty pracowniku/najemniku.

ash69 | 09.02.2018 09:56

@Serie A to bezcelowe. On tego nie przeczyta. Bardziej irytuje brak reakcji moderatora, chyba że portal ma z tego kasę...

ThomasBecket | 09.02.2018 14:25

Ciekawy artykuł o Juventusie można przeczytać na Diamondblog:
http://diamondblog.pl/?p=115

Dobre sportowe teksty to nie jedyna sfera ich działalności ;-)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy