Mediolan należy do Icardiego!

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  15.10.2017 22:48

Liga niemiecka wróciła do gry!
Po fenomenalnej drugiej połowie Inter pokonał w Derbach Mediolanu Milan 3:2 i wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. Bohaterem nerazzurich okazał się Mauro Icardi, który strzelił wszystkie trzy bramki dla ekipy Stefano Pioliego.

Pierwszy kwadrans zakończył się mocnym uderzeniem Interu, a dokładniej Antonio Candrevy, który doskonale przymierzył zza pola karnego i obił poprzeczkę bramki Gigio Donnarummy.

Chwilę później bliski szczęścia był Miranda, ale jego główka minęła o włos lewy słupek bramki AC Milan, zresztą Donnarumma zdawał się mieć wszystko pod kontrolą.

Bez szans golkiper rossonerich był natomiast w 28 minucie, gdy Candreva dokładnie dograł w pole karne do wbiegającego Icardiego, a ten wykorzystał bierność kryjących go obrońców i otworzył wynik meczu.

Przed przerwą najlepszą okazję dla gości zmarnował natomiast Fabio Borini, który uderzał z ostrego kąta i nie potrafił zaskoczyć Handanovicia.

Milan wyszedł na drugą połowę z mocnym postanowieniem poprawy i od pierwszych minut szukali rossoneri wyrównania. Raz nawet piłka wpadła do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Nie było mowy o pomyłce w 56 minucie, gdy świetne uderzenie zza pola karnego Suso zaskoczył handanovicia na długim słupku i mecz zaczynał się od nowa.

Inter obudził się momentalnie i w 63 minucie już prowadził. Tym razem Perisic wypatrzył Icardiego, a Argentyńczyk skompletował doppiettę.

Milan się nie poddawał i w 81 minucie udało się ponownie doprowadzić do wyrównania, gdy do siatki trafił Bonaventura, ale ostatnie słowo należało do niezawodnego Icardiego, którego hattricka skompletował po rzucie karnym.

Brawo Maurito, Brawo Inter!
Poza okresem od przerwy do gola na 1-1 Inter  wyraźnie lepszy.

lubiekoty | 15.10.2017 22:49

Icardi to król...

kuppanjajca | 15.10.2017 22:50

Ja was nie rozumiem, kibiców Milanu. Ja wiem, że Milan zrobił kilka transferów, ale bez jaj. Pod każdym meczem widzicie się jako faworyta, a nawet jeśli nie faworyta to tere fere i tak piszecie, że Milan wygra. A tu kolejny mecz z zespołem z czołówki i kolejna porażka.

elshar92 | 15.10.2017 22:52

Jak tu punkty zdobywać,jak tacy doświadczeni gracze roabia kiksy jak gracze z A klasy. Bonucci,Biblia, Rodriguez. Montela odejdź please.

dostojnyfarmata | 15.10.2017 22:52

@kuppanjajaca - bzdurzysz pan :) kibice Milanu niemal jak jeden mąż pisali przed meczem że to Inter jest faworytem :)

Rivera | 15.10.2017 22:53

Inter wyraźnie lepszy, Milan jakimś cudem wbijał jednak te bramki. W 90 minucie, na szczęście dla Interu, Rodriguez wyciągnął do nich pomocną dłoń i głupio sfaulował zawodnika, który i tak do piłki by nie doszedł. Gratulacje dla Interu, gratulacje dla Króla Icardiego.

Presto_ACM | 15.10.2017 22:53

druga połowa była całkiem dobra.. w porównaniu z poprzednimi meczami..

cóż, prawda jest taka, że Inter to Icardi.. gdyby jego zabrakło to Inter w wielu meczach by punkty pogubił..

Jovetic_10 | 15.10.2017 22:53

GRANDE INTER!!!! Tak jak pisałem Milan będzie cierpiał jak Inter kilka ładnych sezonów, transfery to nie wszystko.

gk87 | 15.10.2017 22:53

Mediolan czarno-niebieski!!!! Mauro Krol! Milan przycisnol troche przez pierwsze 15 minut drugiej polowy,a reszta meczu pod dyktando Interu raczej.Piekne zwyciestwo!!!

Rivera | 15.10.2017 22:55

W pewnym momencie, po golu na 1-1, wydawało się, że to Milan wygra ten mecz, ale Biglia w tragiczny sposób stracił piłkę... do tej pory Lucas nie jest wielkim wzmocnieniem względem Locatelliego, Montolivo.

Yang | 15.10.2017 22:55

Można powiedzieć, że wynik odzwiercidla grę. Milan miał swoje okazje i Inter miał swoje okazje. Frajerski karny w końcówce (nie mam pojęcia co sobie myślał Rodriguez, to było strasznie nie potrzebne).

Na plus jedynie gra w drugiej połowie, w końcu się dało patrzć na ich grę

kuppanjajca | 15.10.2017 22:55

@ dostojnyfarmata
Ta?

"BURY_P | 14.10.2017 18:39
Realnie patrząc to Inter jest faworytem tego spotkania. Zadecyduje dyspozycja dnia. Stawiam 2:3 dla Milanu!"

"rafal021 | 15.10.2017 17:21
czuje że mało bramek będzie  w tych 185 derbach 0:1 DLA MILANU"

"Bandon | 15.10.2017 15:14
Inter ma więcej punktów, ale ich styl tak jak nasz nie zachwyca. To są derby, nie da się przewidzieć wyniku, oby Mediolan był czerwono-czarny!"

"Luczywo | 14.10.2017 22:49
Licze na niespodzianke."

I najlepszy ten koleś zaraz po Tobie bajkopisarz MK92

LordMatt | 15.10.2017 22:56

Dajcie sobie spokoj z napinkami. Icardi 2 razy ledwo co udezyl bo zeszla i idealnie w rog.kupa szczescia. plus karny z kapelusza ktory zniszczyl ten mecz. bo powinno skonczyc na tym 2-2.Tym bardziej ze milan byl druzyna duzo lepsza aktywniejsza i grajaca wiele ciekawiej. Inter to prosta kontra i kupa szczescia i z takim graniem jak dzis i mecze poprzednie w krotce zacznie spadac w dol bo szczescie sie skonczy.I ktos mowil ze Milan wszystkich rozjedzie? spodziewalem sie obrazu duzo gorszego. a zobaczylem fakt faktem od drugiej polowy. wiele walki ambicji i ciekawej gry i zmiany ustawien.Inter niepokazał nic czego niewidzielismy 7 kolejek.kupy szczescia po akcji skrzydlowy icardi.i refleks handanovica.Pozatym totalne dno;) pozdrawiam

bartekmilan1 | 15.10.2017 22:56

Inter meczu nie wygrał, to Milan go przegrał.
Nie można grać tak jak w pierwszej połowie, gdybyśmy grali z takim Napoli, już po pierwszej połowie padły by trzy bramki, na szczęście graliśmy z Interem, można było powalczyć.
Druga połowa dobrze zaczęta, kilka dobrych akcji, dwie bramki, z czego jedna niestety na spalonym. Bigila zawala nam mecz, piękną stratą, obrona jak zawsze Bóg wie co robi, i Wanda znowu się nabija.
Trochę walczyliśmy, trafiliśmy na 2-2, no ale oczywiście wpada karny, i jest po ,,ptokach''
Gratuluję Interowi, chociaż według mnie nie zasłużyliście na 3pkt, nikt nie zasłużył, w pierwszej połowie z taką grą jaką prezentowaliśmy, powinniście nas zgnieść, jednak tego nie zrobiliście.

Dlaczego nie możemy grać tak jak w drugiej połowie do czasu asysty Bigili?

karpczonisko | 15.10.2017 22:57

Milan to idealny klub dla nihilistów. W sumie chyba wiem czemu dalej im kibicuje. Zaprawdę smutnym tworem się ten klub stał. I do tego juventini z opaską kapitana, od początku mi się to nie podobało, ale to zaczyna wyglądać co raz gorzej.

A co do tego hattricka - wolałbym, żeby strzelił to ktokolwiek inny niż Icardi. Po prostu nie szanuję go, za to jak potraktował Maxiego.

Btw. jeśli serio jakikolwiek Milanista po spotkaniu z Lazio jeszcze wygłaszał/wygłasza gdziekolwiek zapowiedzi, że Milan będzie w tym sezonie bił się o coś więcej niż LE no to podziwiam za optymizm. Klepanie 3-5-2 do którego nie mamy piłkarzy, ustalanie całego składu pod jakiegoś kopacza z Juventusu który bez koleżków ze squadra azzura/Juve nie istnieje.

Adqu | 15.10.2017 23:00

Bałem się tego meczu jak afryka szczepionek :D czułem, że będzie zwariowany mecz.
Dobrze, że AC przegrali, może to przyspieszy lot Montelli po za burty Mediolanu, oby to się stało. Milan ma spory potencjał w ataku ale reszta, środek i obrona mocno średnio
Niestety Inter zawsze na początku gra swoje, pózniej odpuszcza i kończy się to tak jak dzisiaj. Najważniejsze 3pkt, teraz Neapol, będzie remis.

Forza.

karpczonisko | 15.10.2017 23:00

kuppanjaca

Jesteś przewrażliwiony. Każdy przecież z nich napisał, że Inter jest faworytem. I napisali też prawdę - Inter gra średnio. Ale punktuje, a to jest najważniejsze. Ja tam bym się nie obraził gdyby Milan cały sezon zagrał średnio, ale nie przegrywając żadnego meczu :p Napisali też prawdę, że derby rządzą się własnymi prawami. Czasami w meczach derbowych nieposkromiona ekipa potrafi dostać od zespołu który okupuje strefę spadkową. Bo to DERBY. Co mieli pisać niby? "aaaa kuwaaaa Inter nam wklepie pewnie 6:0 i tyle z tego będzie?"

LordMatt | 15.10.2017 23:01

i bawi mnie wylewanie pomyji na wszystkich tutaj.I Jaranei tym interem ktory gra totalne dno caly sezon i leci na farcie.Milan sie przebudowal i bedzie gral lepiej i lepiej.i wiele akcji napawa optymizmem.problemm jest to ze graja nieregularnie.pierwsza polowa jakby niewyszli.cos jest nie tak z mentalnoscia.I mowicie jakie to dno bo niema wynikow w kilku meczach z badz co baz dobrymi rywalami.2/3 skladu jest nowe.oganrijcie sie. na co ktos tu liczyl? niech wacza o puchary jakiekolwiek.powalcza w LE.dokupia kogos jeszcze i powoli to zgrywaja. przebudowy trwaja po kilka lat.nie kilka meczy cmon?

kuppanjajca | 15.10.2017 23:01

No cóż. A czekają was jeszcze mecze z Napoli i Juve. Bardzo prawdopodobne kolejne straty punktów.

LukasInter | 15.10.2017 23:03

Wg mnie wygraliśmy zasłużenie FORZA INTER. AMALA!

Yang | 15.10.2017 23:03

Matko "kibice Mialnu" jeżeli uważacie że Milan w tym meczu zasłużył na zwycięstwo to nie wiem co wy oglądaliście. Trochę obiektywizmu.....

karpczonisko | 15.10.2017 23:03

Aaaa, innym Milanistom radziłbym ochłonąć - nie zagraliśmy nic wielkiego. Weszliśmy nieźle w drugą połowę, a potem marazm. Były sytuacje groźne po obu stronach, ale zarówno Handanovic jak i Donnarumma dzisiaj popisali się instynktem bramkarskim. Inter grał średnio - ale na wygraną zasłużył, bo na wygraną zasługuje ten kto strzeli więcej goli. Jak Milan grał kaszanę i wygrywał - dalej trzymałem się tego, że zasługuje ten kto więcej trafi do bramki. I tak też było dziś, bez podwójnych standardów.
Czy karny był z kapelusza? Rodriguez zachował się baaardzo głupio, karny był słuszny.

Luczywo | 15.10.2017 23:04

Obie druzyny graja dosc topornie. Inter ma fure szczescia. Zupelnie jak za czasow Manciniego, tak gdzies do stycznia. Nic wielkiego nie graja, a punktuja. W dodatku sa tylko na 2 frontach, wiec zdrowia powinni miec wiecej niz rywale.
Milan? Remis bylby bardziej sluszny. Montella, musi w koncu pokazac im jak sie rozgrywa...

_tripletta_ | 15.10.2017 23:04

"LordMatt | 15.10.2017 22:56

Dajcie sobie spokoj z napinkami. "

Zbanuj się prosimy. Patrząc na twoje komentarze to aż przykro się robi.

kuppanjajca | 15.10.2017 23:04

Ja tam jestem bezstronny i mnie najbardziej bawi wszędzie podejście kibiców Milanu, że będzie grał lepiej. Jasne.. To czemu gra gorzej. Narazie ograł Udine, SPAL, Cagliari i Crotone. Prawdziwe potęgi Serie A. Nie da się zbudować drużyny w 1 sezon. Cudów nie ma. LE to max dla Milanu w tym sezonie. Możecie mi nie wierzyć, ale tak będzie. Dobrze o tym wiecie.

Odet | 15.10.2017 23:04

INTER Królem Mediolanu !!!
Pozdr.
Ps. słabo ten przyszły zdobywca złotej piłki AS nr 9 :)

Kokodzambo | 15.10.2017 23:05

Defensywa miała być siła Milanu, a tymczasem Bonucci zawodzi we właściwie każdym meczu. Kibice Juve powinni zmienić optykę i cieszyć się z faktu uzyskania tych 42 mln za Leo.

ciechan4Inter | 15.10.2017 23:05

LordMatt ciągle zaślepiony, Milan ociera łzy , a walec jedzie dalej. Forza Inter!!

karpczonisko | 15.10.2017 23:05

kuppanjajca

Powiedziałbym nawet, że PEWNE straty punktów, ale nie chce zapeszać. Niech mnie zaskoczą.

BravoCuchu | 15.10.2017 23:07

Panie redaktorze, po pijaku nie piszemy newsów! Stefano Pioli prowadzi Fiorentinę. :D

JerryF | 15.10.2017 23:08

Fajna wizytówka Calcio.
Szkoda, że tylko ten mecz z tej kolejki miałem okazje oglądać.
Pierwsza połowa dla Interu, druga dla Milanu, ale z taką szeroko rozumianą defensywą jak Bonucci, Rodriguez, Biglia to by tu połączona ofensywa Juve i Napoli niewiele dała.
Nazwiska niby są, ale nie widać tu zamysłu taktycznego.

Bonucci... "miałeś chamie złoty róg"... :)

r.baggio | 15.10.2017 23:08

@kuppanjajca

no to lecimy pokolei:

1) BURY_P pisze wprost: " Inter jest faworytem tego spotkania " więc o co Ci chodzi? Że stawia na zwycięstwo Milanu, pomimo że czuje, że to Inter jest faworytem?

2) Tu jest tylko informacja o swoim typie

3) Tu jest tylko nadzieja o dobry wynik.

4) Tu pisze: "liczę na NIESPODZIANKĘ" --- co oznacza, że i on Milanu nie stawia za faworyta, tylko Inter.

Tak trudno Ci się pogodzić, że kibice jakiegoś zespołu wierzą, że ich drużyna wygra? To co ... kibice Interu tak nigdy nie robią? Nigdy nie podchodzą do meczu: "a może się uda i wygrają" ?

dostojnyfarmata | 15.10.2017 23:08

kuppanjajca | 15.10.2017 22:55 - z tego co wkleiłeś właśnie wynika, że kibice ACM liczyli na niespodziankę bo nie czuli się faworytami.

lukaszpe | 15.10.2017 23:09

Król jest tylko jeden...

hehe | 15.10.2017 23:12

Tak jak w życiu i w futbolu trzeba mieć farta i Inter dzieki temu wygrał. Suso super, Rodrigez też aż do nieszczesnej 89 min.
Najgorsze jest to że Milan aż tak nie odstaje od tych drużyn \"z topu\" ale traci punkty a spokojnie i z Romą i z Interem mógl być remis i nawet wygrane. No cóż, jeszcze długa droga do końca sezonu i może być różnie.

imgur1 | 15.10.2017 23:14

Szkoda, ale trzeba żyć dalej. Gratulacje dla Interu.

LordMatt | 15.10.2017 23:15

Po pierwsze tripletta nie udzielaj sie.Po drugie zaslepiony czym? nic nie gracie ;-) ani w tym meczu ani kazdym innym.Montella out i kolejne derby luzem do przodu.

Jeffrey | 15.10.2017 23:21

podoba mnie się ten wylew gówna. pasuje ogólnie. forza Inter!

_tripletta_ | 15.10.2017 23:21

Robisz tylko fatalną opinie kibicom Milanu.
Przykre to.

renegat | 15.10.2017 23:22

skromne zwyciestwo rywali zza miedzy. Milan wlasciwie nie pokazal nic. lepiej niech Montella juz wroci do taktyki 4-3-3, pod ktora budowal Milan, niz kompromituje sie taka zenada.

Biglia? pisalem przed sezonem, ze nie ma sensu inwestowac wielkich pieniedzy w 31-latka, ktory jest przecietny. kupmy Borje Valero. jak uczynili Mirabelli i Fassone, dobrze widzimy. dzisiaj nie dosc, ze Biglia popelnil dziecinnie koszmarny blad, to jeszcze nie mial zupelnie wplywu, na gre druzyny.

skonczmy z Biglia w pierwszym skladzie, jesli mamy Locatelliego. i skonczmy tez z Andre Silva i Kalinicem, jesli mamy Cutrone, ktory niemalze w kazdym meczu ma gola lub asyste. tylko dac mu wiecej grac.

Calcionato | 15.10.2017 23:29

Serio? Nie rozumiem kibiców Milanu, jako obiektywny kibic stwierdzam, że pierwsza połowa była pod kontrolą Interu, absolutnie. W drugiej Milan zagrał 20 minut, Suso strzelił piękną, zasłużoną bramkę. Inter zareagował błyskawicznie, Gol Bonaventury baaardzo przypadkowy, błąd Handanovicia. Icardi zwieńczył dzieło. Inter zasługiwał na wygraną. Oczekuję więcej pokory w wypowiedziach kibiców Milanu, ponieważ mało macie argumentów żeby się spierać. Pozdrawiam!

tylko_INTER | 15.10.2017 23:29

Inter może nie zagrał tak jak z Romą czy Violą, ale niektóre komentarze na prawdę dziwią deprecjonując wygraną Interu. Nic tak nie śmieszy jak wypominanie tego co kto napisał w zapowiedzi, kto bardziej sie spinał, codziennośc na seriea.pl troche luzu to nieistotne, co najwyżej świadczy o komentujących.

Czy Inter zgarnął w tym sezonie trochę punktów szczęśliwie? Jasne, ja krytykuje Inter po co drugim wygranym meczu, bo widzę słabości, tak jak dziś Inter kompletnie osiadł po przerwie, całkowita niemoc w wyprowadzaniu piłki, po nie uznanym golu moja pierwsza myśl.. w ciągu 5 minut Milan strzeli gola i strzelili.

Sytuacja w tabeli pozwala podejść do meczu z Napoli na więjszym luzie. 1 pkt dla mnie będzie jak 3 pkt.

renegat | 15.10.2017 23:31

Jovetic_10 | 15.10.2017 23:41

Przynajmniej nie spinamy się na Napoli jak niektórzy kibice Milanu na derby czy mecz z Romą. Różnica między Interem a Milanem jest taka jak między Napoli a Interem czy wam się to podoba czy nie. Gra nie powala, ale Spalletti powoli wdraża swój plan. Liczą się małe kroki, których w Milanie nawet nie widać.

Piekut | 15.10.2017 23:42

Piękny meczyk ! Graty dla fanów obu drużyn :) Wygrała drużyna, która ma odrobinę więcej jakości. Oby Calcio wróciło na podium w europie, bo to liga o niesamowicie bogatej historii i tam jest jej miejsce, a żeby się tak stało, to Italia potrzebuje silnego Mediolanu :)

PozdRo wszystkim

Kempes | 15.10.2017 23:55

Gdyby nie wątpliwy karny optyką meczu byłaby odmienna. Jedyne wnioski jakie nasuwają się to mozolna praca Spalettiego, który zapewni Interowi LM oraz nietrafione okienko Milanu. Póki co najlepszym zawodnikiem jest ten, po którym nikt specjalnie nie robił sobie większych nadziei. Borini odżył. Powinien grać z Cuatrone w pierwszej lini.

Montella ustawia zawodników na ich nienaturalnych pozycjach. Chciałbym aby w jednym meczu zaryzykował i zamiast forsować 3-5-2, do którego ma 2-3 zawodników gotowych z marszu wyjść na boisko, spróbował ustawić zawodników ze względu na ich charakterystykę. Obawiam się, ze nie jest jeszcze na tym poziomie.

pochmurny | 16.10.2017 00:00

Dość niski poziom zaprezentowały obie drużyny. W Milanie 3-5-2 kompletnie się nie sprawdza. W tym ustawieniu gra wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie. Ze zdrowym Bonaventurą i Suso 4-3-3 lub 4-2-3-1 wydaje się oczywistym rozwiązaniem. Czas skończyć z tym eksperymentowaniem na żywym organizmie.
Inter? Punktuje. Szału nie ma, ale jakieś proste schematy funkcjonują. Patrząc na początek sezonu to jest na pole position w walce o top4.

MistrzCalcio | 16.10.2017 00:26

"Gdyby nie wątpliwy karny optyką meczu byłaby odmienna."

Optyka meczu była taka że Inter dominował w tym spotkaniu ,Milan zagrał  może 20 minut dobrze jedną z bramek dla nich wpakował przypadkowo Handa.
W sumie czego sie spodziewać po kibicu Juve ...

MistrzCalcio | 16.10.2017 00:28

Jeszcze jedno karny w 100% słuszny ,a wątpliwy jest twój komentarz.

dalmare | 16.10.2017 01:09

O takie derby chodziło. Co prawda dla tabeli prosiło się 2-3 dla Milanu. W Celnych 6-6, w słupkach/ poprzeczkach 1-1, w golach z akcji 2-2, niepotrzebna nieostrożność Rodrigueza. Milan bez napastnika, odbudowa po szatni świadczy o Montelli. Wszystko jeszcze przyjdzie. I oprócz goli piękno jeszcze przyjdzie, i finezja, może.
---
(News:) "Bohaterem nerazzurich okazał się Mauro Icardi, który strzelił wszystkie trzy bramki dla ekipy Stefano Pioliego"-  Piolego. A dokładnie Spallettiego.
---
Czy to nie wstyd że pod istotnym meczem aż takie branie zalicza troll wczoraj zrodzony, lansujący poziom jakiego dawno tu nie było. Komentujący wyznawcy jednej i drugiej drużyny nadążą z pewnością za swymi w dobijaniu się tej jakości na jaką zasługuje Serie A.

Interista1987 | 16.10.2017 02:38

LordMatt
prawda jest taka,ze g... sie znasz na pilce a chcesz komentowac.
Jesli nie widziales wyrachowania Interu, ktory nie przewyzsza kadra ani Romy ani Milanu, czyli rywali ktorych ogral wbijajac im 3 bramki to jestes slepy pomimo posiadania wzroku i nic ci nie pomoze.
Spalletti udowadnia, ze jest swietnym trenerem.
Inter wcale nie chcial dominowac w tym spotkaniu, nasza najwieksza slabosc to wciaz nogatomo, nawet gdy nie popelnia karygodnych bledow to jest zbyt statycznym obronca.

_tripletta_ | 16.10.2017 08:33

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz.
Dlaczego sedziowie zagwizdali spalonego Icardiego na samym początku meczu GDY WYCHODZIŁ SAM NA SAM z Donnarumą. Tam spalonego nie było.
Druga sprawa to ostre wejścia graczy Milanu i Tagliavento oszczędzał graczy Milanu. Gdy gracze Interu zrobili jakieś drobne przewinienie to od razu wyciągał żółtą kartkę.
Przed meczem obawiałem się tego gościa który delikatnie mówiąc nie jest szczęśliwy jeśli chodzi o decyzje dla Interu.

Kempes | 16.10.2017 08:34

MistrzCalcio

Faktycznie jesteś mistrzem. Trolling na najwyższym poziomie. Lepszy tylko niejaki LordMatt. Dzięki takim aniołom odechciewa się cokolwiek pisać w świecie wirtualnym. Bo w realnym jesteście z pewnością cichymi myszkami, które boja się własnego cienia.

Kto dominuje, gra ładniej, prowadzi grę, ma większa ochotę na strzelenie spotkania to jedno a wynik końcowy to drugie. Dlatego za optykę spotkania najbardziej odpowiada rezutlat. Reszta to... komentarze. Powinni wiedzieć o tym wszyscy, a z pewnością sympatycy Calcio. Pisząc to nie miałem na myśli konkretnie wczorajszego spotkania. Ale ogół meczy. Wczoraj wygrał Spaletti, z pragmatycznym podejściem do tematu. Podejrzewam, ze na 10 spotkań Inter wygrałby 6-8 a reszta zakończyłaby się remisami. Po różnorodnym przebiegu.

Belzebub | 16.10.2017 09:16

Inter jako jedyny obok Juventusu zespół Serie A ma napastnika klasy światowej. I to będzie procentować. Icardi to bez wątpienia światowy top dziewiątek, on zrobił różnicę.

DamianInter | 16.10.2017 10:19

Po co się spinacie, prawda jest taka, że gdyby w tym meczu padł remis to nikt nie miałby pretensji. Wcale nie mieliśmy jakiś dużo sytuacji, bo oprócz bramek Icara były 2 strzały Vecino, poprzeczka Candrevy i zablokowany strzał Edera. Milan miał za to słupek Silvy i 2 groźne strzały Suso i Boriniego.

Ale trzeba przyznać, że faktycznie okienko w Milanie wygląda na nieudane. 2 bramki Icara to zasługa Bonucciego i straty Bigli, Kessie jakoś nic nie pokazał, a strzelali Bonaventura i Suso, którzy byli tam rok temu. Karnego załatwił kolejny nowy, Rodriguez, a najwięcej wiatru robił wyśmiewany Borini. Silva nic nie pokazał.

MarcosSalinas | 16.10.2017 10:23

Dlaczego niezgrany Milan gra atakiem pozycyjnym i dubluje rozwiązania m.in. z PSG(wolny elektron w środku pola) zamiast kąsać rywali tym, co Włosi mają najlepsze czyli klasyczną grą z kontry tak jak to zrobiono np. w sparingu z Bayernem?O to jak i o formę nowych nabytków należy pytać Montellę.Poza tym brawa dla Interu.Oni w przeciwieństwie do czerwono-czarnej części Mediolanu są skuteczni do bólu jeśli chodzi o punktowanie rywali, mimo przeciętnej gry.

hehe | 16.10.2017 10:35

"będąc złośliwym" -  Milan gra jeszcze w LE a Inter może skupić się całkowicie na SA:)
jestem kibicem Milanu od wielu wielu lat i według mnie klub powoli wychodzi na prostą. w Interze trzon się nie zmienił tak diametralnie w ostatnch kilku latach jak w Milanie także nie oczeujmy cudów ale i tak jest o niebo lepiej (chodzi o jakość gry) choć w tabeli tego nie widać niestety.
W okolicach kwietnia, maja okaże się kto z piszących tutaj był najbliżej prawdy i czy "wyśmiewacze" będą się dalej śmiać:)

Weo | 16.10.2017 11:04

@pochmurny napisałeś że dość niski poziom zaprezentowały obydwie drużyny, jeżeli chodzi o styl to może masz rację, ale ogólnie nie zgadzam się z Tobą. Była walka, były gole, ciągła zmiana losów meczu i małe kontrowersje.

Milan mimo przegranej nie wyglądał tak źle, ale ta drużyna potrzebuje jeszcze bardzo dużo czasu i możliwe że nowego trenera.

Inter mimo gry która nie zachwyca realizuje cele. Można powiedzieć że szczęście, tak dużo osób zresztą komentuje. Trochę rozpaczliwe tłumaczenie całej zaistniałej sytuacji. Otóż z tego co ja widzę i "pewnie chcę widzieć" to drużyna która ma filary na których się mocno opiera. Skutkują strategiczne założenia trenera choć ich realizacja jest minimalistyczna. Gorzej być nie powinno, drużyna się cały czas rozwija. Nasza linia pomocy musi się dograć, jest w końcu nowa, Gagliardini i Vecino to młode chłopaki a na ich barkach sporo teraz spoczywa. Istotne będą wzmocnienia w zimie. Jak utrzymamy pozycje w top 3-4 do końca rundy to będzie zacnie. Forza Inter!

MistrzCalcio | 16.10.2017 11:57

@Kampes
Przeczytaj swój komentarz 100 razy i zastanów się jaki ma wydźwięk ,a potem oskarżaj mnie o trolingu.
Inter byl lepszy i wygrał.

bobo666 | 16.10.2017 18:23

ja piernicze znowu błędy indywidualne zaważyły na wyniku meczu((( coś trzeba z tym zrobić... tak samo jak popracować nad mentalnością zespołu!!! 3 mecze przegrane z rzędu w Serie A (( Panie Montella albo się bierzesz do roboty albo zastąpi cię pewnie jakiś wynalazek....heh pzdr i AVE MILAN!!!