Carabao Cup: Faworyci górą, grał Krychowiak

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  21.09.2017 00:36

Grzegorz Krychowiak  |  fot. Grzegorz Wajda

Faworyci nie zawiedli i w środę w komplecie awansowali do IV rundy Carabao Cup (Puchar Ligi Angielskiej). Hat-trickiem popisał się tego dnia Michy Batshuayi, a jego Chelsea rozgromiła Nottingham Frest 5:1.

Z kolei dwa gole Marcusa Rashforda dały obrońcom trofeum Manchester United efektowne zwycięstwo 4:1 nad Burton Albion.

Dwie bramki zdobył także Leroy Sane, a Manchester City wygrał na wyjeździe z West Bromwich Albion 2:1. Całe spotkanie w barwach Baggies zagrał Grzegorz Krychowiak (fot).

Do kolejnej rundy rozgrywek awanswały także Arsenal, który po bramce Theo Walcotta pokonał Doncaster 1:0 i Everton, który nie dał szans Sunderlandowi.

3:0 Niasse 83'

Manchester United - Burton Albion 4:1 (3:0)
1:0 Rashford 5'
2:0 Rashford 17'
3:0 Lingard 36'
4:0 Martial 60'
4:1 Dyer 9'

West Bromwich Albion - Manchester City 1:2 (0:1)
0:1 Sane 3'
1:1 Yacob 72'
1:2 Sane 77'

Komentarze | 4 komentarze

Co_Ty_Gadasz | 21.09.2017 07:40

jeszcze z 10minut i po zagraniach Martiala połowa kibiców by orgazmu dostała, kto jak kto ale on przy słabszym przeciwniku wygląda jak 12-latek przy 8-latkach
jeszcze ciekawa statystyka, jeżeli spojrzeć na minuty-gole itp. to:
Premier League
1 miejsce w bramkach
6 miejsce w asystach
1 miejsce w tworzeniu sytuacji kolegom

wiem, że w końcówkach gra się łatwiej ale Martial wrócił do formy, może nawet ma najlepszą w karierze, i nie zgadzam się, że to napastnik bo żal go marnować na przepychanki z obrońcami, on musi grać przodem do bramki i cieszę się, że Mourinho ma podobne odczucia

devious666 | 21.09.2017 09:36

@Co_Ty_Gadasz

Dokładnie, Martial jest niesamowity ale niestety Mourinho daje mu mało szans. Facet powinien grać po 90min, bo nawet jak przedrepcze 70 min meczu i straci kilka piłek, to potem zawsze i tak "zrobi" gola. To obecnie najlepszy ofensywny gracz w MU i po prostu żal patrzeć, jak siedzi na ławce.

Rashford też jest genialny ale nie daje tyle na lewym skrzydle. Może powinien grac na prawym? Mata na prawym daje tyle co nic, podaje do tyłu lub boku, schodzi do środka, to nie ma sensu.
Jak dla mnie Mou powinien próbowac grać w ataku Martial-Lukaku-Rash, młodzi muszą łapać minuty bo to przyszłość MU.

EdenCameBack | 21.09.2017 10:17

Z kolei wczoraj w meczu Chelsea wyśmienicie zagrał Musonda. Chłopak ma naprawdę olbrzymi potencjał.

jms | 21.09.2017 15:53

Wyśmienicie to zagrał wczoraj Michy przy 3 bramce :D

A będą całkowicie serio, z bardzo dobrej strony pokazał się Rudiger, który przy bramkach Kenedyego i właśnie trzeciej Batsa popisał się kapitalnymi piłami. Nie rozumiem dlaczego w dalszym ciągu Cahill jest pierwszym wyborem przez Antonio.