REKLAMA
REKLAMA

Arsenal nie chce Mahreza i nie odda Mustafiego

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  31.08.2017 12:11
Arsenal nie chce Mahreza i nie odda Mustafiego

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Arsenal nie jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowego Leicester, Riyada Mahreza. Algierczyk przymierzany był w ostatnich godzinach do gry na Emirates Stadium.

Mahrez opuścił zgrupowanie reprezentacji Algierii i przyleciał na Wyspy Brytyjskie, celem sfinalizowania kontraktu z nowym klubem. Zawodnik był widziany w Londynie, przez co został skojarzony z transferem do Arsenalu lub Chelsea.

The Gunners kategorycznie odmówili, jakoby byli zainteresowani pozyskaniem Mahreza. W klubie z północnego Londynu ma panować zadowolenie z przebiegu okienka transferowego i nikt nie planuje więcej wzmocnień.

Nie ma również tematu odejścia Mustafiego. Niemiec był przymierzany do gry w Interze Mediolan, ale ostatecznie temat upadł.

Nie wiadomo też, co dalej z Alexisem Sanchezem i jego przenosinami do Manchesteru City. Z kolei transfer Oxlade-Chamberlaina do Liverpoolu jest przesądzony.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

wessi | 01.09.2017 14:02

Zadowolenie z siebie to ważna rzecz, zapowiada się długa zima przed Arsenalem, a później ciężka odbudowa jak to miało miejsce w United. Mahrez byłby świetnym składnikiem do tej odbudowy, ale w tej chwili po przyjściu to mógłby być kolejnym sfrustrowanym za sezon lub dwa.



goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy