REKLAMA
REKLAMA

Ferguson: Chciałem Terry'ego, gdy miał 26 lat

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  07.07.2017 17:08
W ostatnim czasie John Terry zdecydował się parafować umowę z Aston Villa, która w kampanii 2016/17 występować będzie na zapleczu Premier League. Tymczasem w jednym z ostatnich wywiadów sir Alex Ferguson stwierdził, że gdyby był nadal menedżerem Manchesteru United, to ściągnąłby byłego reprezentanta Anglii na Old Trafford.

Terry według byłego opiekuna Czerwonych Diabłów ma jeszcze odpowiednie warunki, aby grać na najwyższym poziomie przynajmniej przez jeden sezon.

Ferguson jest przekonany, że byłby on wzmocnieniem Man Utd.

Nie jest tajemnicą, że Szkot na początku kariery chciał sprowadzić do prowadzonej przez siebie drużyny Terry'ego. Ostatecznie jednak ten nie zdecydował się opuścić Chelsea FC, do której trafił z West Ham United.

- Obserwowałem poczynania Terry'ego przez długi czas, chcąc go sprowadzić do Man Utd. To miało jednak miejsce, gdy on miał 26 lat, a nie 36 - mówił Ferguson cytowany przez The Sun.

- W każdym razie jak na zawodnika w tak zaawansowanym wieku, to Terry ma się dobrze. Z pewnością dzięki ogromnemu doświadczeniu, jakie posiada, byłby wzmocnieniem w każdej drużynie, do której by trafił - dodał.

Przypomnijmy, że Terry bronił barwy ekipy zachodniego Londynu w latach 1998-2017, z krótką przerwą na wypożyczenie w Nottingham Forest.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy