REKLAMA
REKLAMA

Allardyce będzie stawiał na Rooneya

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  26.07.2016 22:14
Nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii, Sam Allardyce przyznał, że Wayne Rooney wciąż będzie ważną postacią w kadrze, o ile jego forma będzie wysoka.

- Praca z najlepszymi angielskimi piłkarzami będzie dla mnie bardzo ekscytująca. Oni bardzo szybko przyswajają pomysły na grę - stwierdził 61-letni szkoleniowiec.

- Wayne ma nadal ma bardzo ważne miejsce w reprezentacji Anglii. Jeżeli Mourinho mówi, że nie będzie ustawiał go w linii pomocy, a sam Rooney zacznie strzelać gole będąc napastnikiem, to powierzanie mu roli pomocnika w kadrze nie będzie miało żadnego sensu - powiedział Allardyce.

- Na pewno nie podejmę decyzji, dopóki nie zobaczę, jak piłkarze radzą sobie w klubach. Mam nadzieję, że wraz z początkiem sezonu Premier League będziemy oglądać wiele wyróżniających się graczy - podsumował trener.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

pawelostrowski | 26.07.2016 23:18

Tak się zastanawiam po co była zmiana selekcjonera. Sam to jest ta sama szkoła co Roy i McLaren  i jestem pewien,  że nie zrewolucjonizuje  tej reprezentacji. Tu by się przydał młody selekcjoner, który chciałby coś wygrać a nie tylko grać.  FA to jest na prawdę dziwna instytucja.

JohnyKozak | 27.07.2016 02:45

Obstawialem Big Sama, Steve Bruce, Rogersa lub Pardewa. Trafiłem niestety. Joxer, Rycerz lub Cich cich pisał o nim leśny dziadek. To jest poziom Hogsona i beton taktyczny. Hiszpania przynajmniej postawiła na młodego. Następny trener reprezentacji Anglii to będzie Bruce lub Pardew w mysl zasady każdy trener z Anglii trenuje reprezentacje.

wood | 27.07.2016 23:31

Zgadzam się z wami Panowie i myślę, że to jeden ch** czy trenrem bedzie Big Sam, Bruce czy inny... Chciałbym się mylić bo zawsze dobrze życzyłem reprezentacji Anglii ale tam jest potrzebny ktoś kto zrobi porządek... jak narazie to działa tak jak w klubach BPL... nie sprawdzi się jeden starszy Anglik, to ściągamy drugiego... i każdy z nich przewija się przez 5-10 klubów w Premier League... ;)

Życzę mu powodzenia, ale niech odejdzie od wszystkich stereotypów i postawi na swoje. Coś nowego.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy