REKLAMA
REKLAMA

Marsylia chce wykupić Islę

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: SoccerNews.com  |  07.03.2016 22:02
Mauricio Isla przebywa obecnie na wypożyczeniu z Juventusu Turyn do Olympique Marsylia. Spisuje się jednak na tyle dobrze, że Les Phoceens chcą zatrzymać go w swoich szeregach na stałe.

W kontrakcie Chilijczyka została zawarta opcja transferu definitywnego, dlatego władze francuskiego klubu muszą jedynie aktywować klauzulę opiewającą na siedem milionów euro. Jak dowiedziała się gazeta „Tuttosport”, decydenci ekipy z Marsylii są zdecydowani na podjęcie odpowiednich kroków. Wkrótce mają spotkać się z przedstawicielami Juventusu, by omówić szczegóły.

27-latek wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Olympique. W Ligue 1 rozegrał jak dotąd osiemnaście spotkań, zapisując na swoje konto gola i asystę.

Tematem rozmów nie będzie jednak tylko Isla. Na wypożyczeniu na Stade Velodrome przebywa bowiem również obrońca Starej Damy Paolo De Ceglie. W jego przypadku transfer definitywny jest jednak mało prawdopodobny. Niewykluczone natomiast, że mistrz Włoch zdecyduje się na wykupienie wypożyczonego Mario Leminy za 10 milionów euro.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco