Multirelacja z meczów Serie A!

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  03.05.2015 14:39
Jak co tydzień zapraszamy na mulirelację z popołudniowych spotkań włoskiej ekstraklasy. Najciekawiej zapowiadają się korespondencyjne pojedynki - pomiędzy Fiorentiną i Interem w walce o Ligę Europy oraz próbujące odpowiedzieć Romie Lazio. Startujemy już od 15!

KONIEC SPOTKAŃ

16:47 Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Marqueza - Hellas w dziewiątkę!

16:45 Biraghi obija poprzeczkę bramki Handanovicia!

16:38 Czekamy na gole tylko w Mediolanie. Inter wciąż remisuje z Chievo 0:0.x

16:33 Parolo wyrównuje stan rywalizacji - Lazio remisuje z Atalantą 1:1!

16:27 Thereau w odpowiedzi, ale słupek ratuje Hellas!

16:25 Toni uderza na bramkę Udinese, ale ponad poprzeczką.

16:21 Na trafienie Gilardin odpowiada Rodriguez i Cesena ratuje honor!

16:19 Udinese prowadzi, gol Di Natale! Fiorentina podwyższa z Ceseną na 3:0!

16:17 Sala otrzymuje czerwoną kartkę za bezmyślny faul wyprostowanymi nogami na Thereau i Hellas kończyć będzie w dziesiątkę.

16:12 Szansę miał Rodriguez, którego wypuścił Defrel, ale ten pierwszy nie potrafił zamienić podania na trafienie dające kontakt Konikom Morskim.

16:11 Przed szansą Inter, który mógł się cieszyć z trafienia samobójczego. Dainelli miał jedna sporo szczęścia, gdyż minimalnie się pomylił.

16:05 Najpierw w słupek Gomez, a później po rzucie rożnym Biava pokonuje Marchettiego i Lazio jest pod ścianą!

16:01 Startują drugie połowy!

PRZERWA

15:44 Swoją okazję miał Vidić, ale jego uderzenie po koźle wpadło wprost w ręce bramkarza.

15:43 Kolejna doskonała interwencja Federico Marchettiego po strzale Gomeza. W pierwszej połowie spotkania bramkarz był mężem opatrznościowym Lazio.

15:39 Mogło być 3:0 dla zespołu Vincenzo Montelli, jednak dobrą interwencją tużprzed przerwą popisuje się Agilardi, który ściągnął piłkę z głowy jednego z obrońców.

15:36 Viola prowadzi już 2:0! Drugie trafienie Ilicicia miało miejsce w 35 minucie, kiedy to Słoweniec znalazł się na skraju pola karnego, zwiódł obrońcę i nie do obrony uderzył po długim rogu Ceseny, który znajdowała się wówczas na kolanach.

15:35 Gol dla Fiorentiny! Ilicić zamienia rzut karny na bramkę, choć Agilardi wyczuł jego intencje i rzucił się w dobrą stronę .
15:34Keita przed szansą, ale nie potrafi pokonać bramkarza La Dea i był tylko rzut rożny dla Lazio.

15:33 Pół godziny za nami. Bez goli, bez emocji.

15:29Lopez po raz kolejny szukał trafienia, ale jego wolej przeleciał na poprzeczką Udinese.

15:22 Po 20 minutach powinno być 1:0 dla Interu. Icardi wyskakuje do główki i jego strzału nie jest w stanie wybronić Bizzarri, ale golkipera Latających Osłów uratował słupek.

15:20 Po uderzeniu głową i wybiciu piłki przed siebie Salah dobija ją w kierunku bramki, ale chybia o włos!

15:18 Biava bliski szczęścia, ale doskonale interweniuje Marchetti. Kto by pomyślał, że golkiper biancocelestich będzie miał tyle roboty w tym meczu!

15:16 Tachtsidis obijał poprzeczkę Udinese na starcie drugiego kwadransa spotkania. Sporo szczęścia miał Oretsiz Karnezis, który w innym wypadku byłby bez szans na skuteczną interwencję.

15:15Po kwadransie Migliaccio mógł otworzyć wynik, ale świetnie jego główkę wybronił golkiper Lazio Rzym, Federico Marchetti.

15:14 Piłka zatrzymana na linii przez obrońcę Ceseny. Fiorentina o włos od wyjścia na prowadzenie!

15:11 0:0 we wszystkich spotkaniach. Niewiele póki co się dzieje w popołudniowych pojedynkach.

15:07 Udinese prowadziło przez kilka sekund, nim sędzia nie odgwizdał spalonego Thereau.

15:05 Keita Balde uderza w słupek i Lazio wciąż remisuje!

15:00 Spotkania rozpoczynają się!

Wyjściowe składy:

Hellas: Benussi - Sala, Marquez, Moras, Pisano; Obbadi, Tachtsidis, Greco; Jankovic, Toni, Nico Lopez.

Udinese: Karnezis - Widmer, Danilo, Bubnjić, Piris; Guilherme, Pinzi, Allan; Kone; Perica, Thereau.
_______________________________________

Inter: Handanović - D'Ambrosio, Ranocchia, Vidić, Juan Jesus, Medel, Guarin, Brozovic, Hernanes, Palacio, Icardi

Chievo: Bizzarri - Schelotto, Dainelli, Cesar, Frey; Izco, Christiansen, Radovanovic, Hetemaj; Paloschi, Meggiorini

Atalanta: Sportiello - Bellini, Biava, Masiello, Del Grosso, D'Alessandro, Migliaccio, Cigarini, Gomez, Carmona, Pinilla

Lazio: Marchetti - Basta, Mauricio, Ciani, Radu, Parolo, Cataldi, Candreva, Anderson, Mauri, Keita

Fiorentina: Neto – Tomović, Savić, Basanta, Vargas – Kurtić, Badelj, Valero – Salah, Gilardino, Ilicić

Cesena: Agliardi – Perico, Capelli, Kranjc, Renzetti – Giorgi, Mudingayi, Carbonero – Brienza – Rodriguez, Defrel