REKLAMA
REKLAMA

Neuer: Czekamy na kolejny mecz

dodał: KMM  |  źródło: Bundesliga.com  |  31.01.2015 09:49
Bayern Monachium przegrał w piątek pierwszy ligowy mecz w sezonie, tracąc tyle samo bramek, co w całej pierwszej rundzie. W obozie Bawarczyków panuje jednak przede wszystkim chęć zmazania plamy i potwierdzenia swojej klasy w kolejnym meczu.

- To oczywiście słaby start drugiej połowy sezonu - mówi Manuel Neuer, który aż czterokrotnie dał się pokonać piłkarzom Wolfsburga. - Nie ma katastrofy, ale wiemy, że mamy wciąż wiele do zrobienia. Musimy o tym zapomnieć i patrzeć do przodu. Mecz w środku tygodnia jest właśnie tym, czego nam potrzeba. Nie byłoby dobrze, gdybyśmy musieli czekać osiem dni do kolejnego spotkania. Teraz musimy wziąć się do roboty. - apeluje trzeci piłkarz świata.

Niezadowolony z własnej postawy może być także Bastian Schweinsteiger. - Popełniliśmy zbyt dużo błędów i pozwoliliśmy im grać z kontry. Jeśli tak się czyni z drużyną tak mocną w kontrataku, to porażka jest łatwa do przewidzenia. To nie był najwyraźniej nasz dzień. Musimy po prostu o tym zapomnieć i skupić się na tym, co możemy poprawić - stwierdził pomocnik FCB.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy