REKLAMA
REKLAMA

Guarin: Nie mam konfliktu z kibicami

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Football Italia  |  29.03.2014 10:33
Jeszcze w styczniu Fredy Guarin był o krok od transferu z Interu Mediolan do Juventusu Turyn. W ubiegłych dniach przedłużył swój kontrakt z ekipą z San Siro i wyjawił, że nie ma konfliktu z kibicami z powodu niedoszłej przeprowadzki do Turynu.

W przeciwnym kierunku w ramach wymiany za Kolumbijczyka miał powędrować Mirko Vucinic. Transakcja została w ostatniej chwili zablokowana przez właściciela Nerazzurrich Ericka Thohira.

- Czy spaliłem za sobą mosty jeśli chodzi o kibiców? Wcale nie. Kiedy postępujesz szczerze i uczciwie ludzie wszystko rozumieją. Kibice wiedzieli, że decyzja o odejściu nie została podjęta przeze mnie. Wciąż mogę więc powiedzieć, że mam ich po swojej stronie – wyjawił były gracz FC Porto.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Nostradamus | 29.03.2014 17:07

Tak jak pisali kibice Interu. Guarin nie chciał odchodzić, lecz niekompetentni pracownicy go z niego wypychali.

Wierny_Juventin | 29.03.2014 23:16

Każdy wie, że chciał odejść do Juventusu. Pamiętam jak Stara Dama miała do wyboru Guarina czy Caceresa i zdecydowała się na Urugwajczyka. Przed tym transferem Kolumbijczyk wychwalał bardzo Juve. Chciał jak najszybciej założyć trykot tego klubu, ale wtedy Juve potrzebowało obrońcę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy