REKLAMA
REKLAMA

Atalanta vs Livorno

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: SerieA.pl  |  25.03.2014 21:01
Po kolejnym zwycięstwie na ligowym boiskach w Bergamo głośno zaczęto mówić o szansach na awans do europejskich pucharów. W środę plany te będą chcieli zweryfikować walczący o utrzymanie zawodnicy Livorno.

Livorno balansuje na krawędzi strefy spadkowej, obecnie będąc po tej mniej pożądanej przez wszystkich ligowców stronie. Niemniej strata do pozycji gwarantujących utrzymanie w elicie to aktualnie zaledwie dwie bramki, więc beniaminek wciąż ma o co walczyć.

Atalanta również ma cel na końcówkę tego sezonu. Ostatnie kolejki mają dać drużynie upragniony awans do europejskich pucharów, bo choć obecnie strata do piątej Parmy jest duża i wynosi siedem punktów, to ostatnie cztery zwycięstwa z rzędu w wykonaniu La Dea sprawiają, że zespół ten wciąż jeszcze nie pogrzebał swoich szans.

W środę miejscowi zagrają bez Cazzoli, Brivio, Moraleza i Benalouane, podczas gdy przyjezdni będą musieli pogodzić się z absencjami Luciego, Emersona i Mesbaha. Faworytem tego pojedynku na pewno będą rozpędzeni miejscowi, ale i gościom szans na punkty na pewno nie należy odbierać.

26.03.2014, 20:45 Atalanta Bergamo - AS Livorno

Atalanta: Consigli - Raimondi, Stendardo, Yepes, Del Grosso, Estigarribia, Cigarini, Carmona, Bonaventura, Brienza, Denis

Livorno: Bardi - Valentini, Rinaudo, Ceccherini, Mbaye, Benassi, Biagianti, Greco, Castellini, Emeghara, Paulinho

Typ SerieA.pl: 2:1


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

DaKo_SSL | 26.03.2014 13:02

2:0

R_R | 26.03.2014 15:50

2:1goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy