Wielkie emocje w Reading! (video)

dodał: Mateusz Dolniak  |  źródło: anglia.goal.pl  |  27.10.2012 18:03
Fantastyczna końcówka spotkania na Madejski Stadium. Fulham dwukrotnie przeganiało Reading, by ostatecznie stracić bramkę w 90. minucie meczu. Reading 3 Fulham 3.

Mimo, iż od pierwszego gwizdka tempo grze spróbowali narzucić gracze Fulham to już w 6. minucie świetną okazję na prowadzenie dla Reading zmarnował Pogrebnyak. Nie zmarnował swojej okazji w 24. minucie Mikele Leigertwood, który fantastycznie wykończył akcję. Asystował w tej sytuacji Jobi McAnuff. Dziesięć minut później wyrównać mogli Cottagers, zbyt słabo jednak główkował w tej sytuacji Rodallega - właściwie to ten strzał bardziej ramieniem niż głową.

Kwadrans po rozpoczęciu drugiej częsci spotkania wynik wyrównali goście. Po podaniu Damiena Duffa, jeszcze piękniejszym strzałem niż w pierwszej połowie gracz Reading, popisał się Bryan Ruiz. Bramka napastnika Cottagers zupełnie odmieniła mecz. Tak jak i przed kilkoma tygodniami z Southampton, gracze Jola po wyrównaniu wyczuli szansę na wygranie meczu. Nieuniknione stało się w minucie 77. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Johna Arne Riise, strzałem głową wykończył Chris Baird.

Siedem minut później stan meczu wyrównało Reading. Szczęśliwie opanowawszy futbolówkę Jason Roberts pokonał Marka Schwarzera. Trzy minuty później znów prowadzili goście. Fantastycznym wykończeniem popisał się bułgarski napastnik Fulham, Dymitar Berbatov. Jeśli gracze Fulham dopisywali już sobie kolejne trzy punkty, to prędko na ziemie sprowadzili znów piłkarze the Royals. Bramkę na 3-3 zdobył Hal Robson-Kanu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry nawet wygrać mogli gospodarze. Strzał głową Robertsa w niesamowity sposób obronił australijski golkiper Fulham.

Reading FC - Fulham FC 3:3 (1:0)
1:0 Leigertwood 26'