REKLAMA
REKLAMA

Hernanes: Czuję większą swobodę

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Globo Esporte  |  09.10.2012 13:17
Czołowy zawodnik rzymskiego Lazio - Hernanes uważa, że dopiero po dwóch latach gry w tym klubie czuje prawdziwą swobodę na boisku. Nie uważa jednak poprzednich sezonów za stracone, a wręcz przeciwnie.

Podczas swojego pobytu w stolicy Włoch Hernanes wyrósł na prawdziwego lidera drużyny i choćby latem pytały się o niego zagraniczne kluby. Brazylijczyk pozostał jednak w Wiecznym Mieście i teraz walczy z Lazio o mistrzostwo Włoch.

- Nadal musimy wychodzić na boisko myśląc tylko i wyłącznie o kolejnych zwycięstwach. Dzięki temu utrzymamy kontakt z czołówką ligi - powiedział Brazylijczyk w barwach Lazio. - Po spędzeniu tu dwóch lat czuję dużo większą swobodę i wszystko przychodzi mi o wiele bardziej naturalnie. Przez dwa pierwsze lata grałem na pozycji środkowego pomocnika i dużo mi to dało, ponieważ wiele się nauczyłem pełniąc na boisku tą rolę. Teraz gram trochę za napastnikami i mogę robić co chcę. W ten sposób mogę o wiele częściej asystować przy golach i być często przy piłce.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

DaKo_SSL | 09.10.2012 13:56

Nie ma co mówić o walce o mistrzostwo nie jesteśmy jeszcze chyba na nią gotowi. Trzeba iść małymi krokami i myśleć tylko o kolejnym meczu i na koniec zobaczymy co z tego wyjdzie.

Forza Lazio !goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy