REKLAMA
REKLAMA

Prandelli: Balotelli? To był cios

dodał: MW  |  źródło: ASInfo  |  08.10.2012 21:30
Selekcjoner reprezentacji Włoch Cesare Prandelli wyjawił, że myślał o tym, by nie powoływać Mario Balotellego na najbliższe mecze eliminacji do MŚ 2014 ze względu na zachowanie piłkarza w ubiegłym miesiącu.

Napastnik Manchesteru City poddał się laserowej chirurgii oka na początku września, przez co nie mógł wziąć udziału w zgrupowaniu kadry przed spotkaniami z Maltą i Bułgarią. To nie spodobało się Prandellemu, który liczył na obecność piłkarza.

- Mówiąc szczerze, to był dla mnie cios, kiedy dowiedziałem się, że poddał się operacji, na dwa tygodnie przed meczami reprezentacji. Koszulka włoskiej kadry to marzenie wielu piłkarzy, więc musi zastanowić się nad tym, czy chce być prawdziwym mistrzem. Myślałem nawet o tym, by teraz nie wysyłać mu powołania, ale przypomniały mi się wcześniejsze spotkania, w których zdobywał dla nas gole. To mnie uspokoiło - przyznał Cesare Prandelli.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

krog | 08.10.2012 21:41

Sorry były mistrzostwa Europy, w lato nie zaleca się wykonywania takich zabiegów, po takim zabiegu nie wolno tez przez co najmniej 1 miesiąc latać samolotem, więc kiedy miał ten zabieg zrobić Panie Prandelli?  

Karzel_reakcji | 08.10.2012 23:15

Co jak co, ale Balotelliego o jakikolwiek patriotyzm nie można posądzić. Typowy obywatel świata. Gra w tej kadrze dla sukcesów i splendoru. A to państwo przecież (w zdaję się nieuczciwy sposób) zabrało mu prawdziwych rodziców.

qjaf | 08.10.2012 23:35

Z jakiej racji ktos odmawia Balotellemu uczuc patriotycznych?  W ogole dyskusja wokol jego "pochodzenia" to jakis absurd.
Szczytem chamstwa jest nazywanie kogos "idiota"...

wojojuve | 09.10.2012 00:58

W tym wypadku staję po stronie Mario. Nie lubię go strasznie, ale w mojej opinii miał prawo poddać się tejże operacji w terminie dla niego dogodnym.

shell | 09.10.2012 09:39

Coś tu jest nie tak! Jak by załapał kontuzję, to też nie był by na to czas. Przecież gramy mecz 2mecze towarzyskie.

Blacker | 09.10.2012 13:47

[już załatwione. ban. jakoś umknął mi ten wpis. pozdrawiam - ModeratorSerieA2]

Karzel_reakcji | 09.10.2012 15:01

qjaf

A z takiej racji, że sam Prandelli to pośrednio sugeruje. Zresztą śmieszne jest jego tłumaczenie: jednak dostał powołanie [Balotelli] bo jest dobrym piłkarzem. Czyli rozumiem kadrowicz drugiego planu na kadrę już by nie pojechał. Słowem: równi i równiejsi.


wojojuve

Pewnie, że miał prawo. Tylko dlaczego akurat tuż przed meczami reprezentacji?  A jak się okazuje nie był do zabieg do natychmiastowego wykonania. Bo przypominam już przez zapalenie spojówek nie wystąpił w towarzyskim meczu z Anglią w sierpniu! Owa dolegliwość jakoś nie przeszkodziła mu by grać później w klubie, aż do kolejnego terminu FIFA...
Ewidentnie widać, że dla niego ważniejszy jest klub i kasa niż reprezentacja.
Termin dla niego dogodny to taki gdy nie musi grać w reprezentacji i tyle.

Wyobrażasz sobie gdyby takiemu zabiegowi poddał się np. Lewandowski. Powiedzmy że wczoraj i nie mógłby zagrać z Anglią. To byłby skandal i słusznie zresztą.

qjaf | 09.10.2012 15:24

Patriotyzm to cos wiecej niz latanie za szmacianka:) Co najwyzej brak pforesjonalizmu mozna zarzucic Mario.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy