Czerwono w Saragossie

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  06.10.2012 20:09
Aż trzy czerwone kartki pokazał Cesar Muniz Fernandez w  Saragossie, gdzie miejscowy Real przegrał z drużyną Getafe 0:1. Dla gości to drugie zwycięstwo z rzędu w Primera Division.

W poprzedniej kolejce podopieczni Luisa Garcii Platy wygrali z Realem Mallorca. W zwycięstwie pomogła z pewnością czerwona kartka, jaką obejrzał po jedenastu minutach gry Ximo. Dzisiaj kibice Azulones przeżyli swoiste deja vu.  Już w dziewiątej minucie z boiska został wyrzucony pomocnik gospodarzy Romaric.

Od 63. minuty Real Saragossa musiał grać w dziewiątkę. Za faul w polu karnym czerwonym katronikiem został ukarany Alvaro Gonzalez. Rzut karny na bramkę zamienił Diego Castro.

W 84. minucie na boisku zrobiło się jeszcze luźniej. Tym razem czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości Abdel Barrada.
Piłkarzom Getafe udało się jednak utrzymać zwycięstwo do końca. Dla Realu Saragossa to już piąta porażka w siódmym spotkaniu Primera Division w tym sezonie.

Real Saragossa - Getafe CF 0:1
0:1 Diego Castro 64 (k.)