REKLAMA
REKLAMA

Montella: Zawiodła skuteczność

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  01.10.2012 09:15
Vincenzo Montella (fot) po zakończeniu spotkania w Mediolanie miał odczucie, że wynik mógł być bardziej korzystny dla jego zespołu. Fiorentina przegrała z Interem na San Siro 1:2.

- Inicjatywa należała do nas nawet gry graliśmy w osłabieniu. Zespół nie grał źle, może popełniał więcej błędów niż zwykle - powiedział po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Violi. - Niestety nie wykorzystywaliśmy nadarzających się okazji i posiadanie piłki nie przełożyło się na końcowy rezultat.

- Wniosek jest jeden - bez względu na przeciwnika potrafimy narzucić swój styl gry, ale jesteśmy mało efektywni pod bramką. Ten mecz musi stanowić dla nas lekcję na przyszłość.

- Mamy jeszcze bardzo, bardzo dużo do zrobienia w tym sezonie, ale pewne znaki są obiecujące. Brakuje jeszcze Alberto Aquilaniego w środku pola, który może dać nam lepszą jakość. Brakuje nam jeszcze zawodnika typu snajper - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Pawel_INTER | 01.10.2012 09:41

gra Fiorentiny wcale nie przekładała się na okazje, oprócz gola mieli rzut wolny dobrze wykonany i tyle więc trudno mówić o braku skuteczności

szuli | 01.10.2012 09:57

skuteczności to zawodnikom Interu brakło :F
viola grała fajnie - ale zdecydowanie zawalili 1 połowę

znamsienarzeczy | 01.10.2012 11:03

Viola i tak wielki postęp w porównaniu do zeszłego sezonu, w ogóle stylem gry przypominają mi obecne Juve Conte. Montella widać mądry facet i uczy się od obecnie najlepszych, Conte też kiedy zaczynał wzorował zasady na Barcelonie czyli jak największy pressing po stracie piłki i utrzymywanie się przy niej, swój styl gry. Później w meczu z Napoli przyszło 3-5-2 no i gramy tak do dzisiaj z oszałamiającym skutkiem.

Franchi | 03.10.2012 12:30

Dwóch zawodników zawaliło Valero i Rodriguez byli gracze Villarealu.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy