Getafe vs Mallorca

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  01.10.2012 16:50
W spotkaniu kończącym szóstką kolejkę La Liga Getafe podejmie Mallorcę. Goście fantastycznie rozpoczęli sezon i z pewnością na Coliseum Alfonso Perez będą walczyć o pełną pulę. W przypadku zwycięstwa podopieczni Joaquina Caparrosa zrównają się punktami z trzecią w tabeli Malagą.

W pięciu dotychczasowych spotkaniach Los Bermellones zdobyli aż 11 punktów. Zwycięstwem z Valencią czy wyjazdowym remisem z Malagą zawodnicy z Iberostar Stadium pokazali, że być może są w stanie poprawić świetny wynik z poprzedniego sezonu, gdzie zajęli na koniec ósme miejsce. Dużo zależy od formy najlepszego strzelca zespołu, Tomera Hemeda. Reprezentant Izraela zdobył już cztery bramki i w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców La Liga ustępuje tylko trójce z innej planety: Radamelowi Falcao, Leo Messiemu oraz Cristiano Ronaldo.

Inne nastroje panują u gospodarzy poniedziałkowego spotkania. Getafe to jedna z największych niewiadomych tego sezonu. Azulones w bieżących rozgrywkach potrafili pokonać Real Madryt, ale także przegrać z beniaminkiem, Celtą Vigo. Nierówna forma podopiecznych Luisa Garcii Platy daję na chwilę obecną zaledwie 19. miejsce w ligowej tabeli.

W poprzednim sezonie Getafe nie sprostało u siebie Mallorce, przegrywając 1:3. Bramki dla gości zdobyli Victor, Alfaro oraz Hemed. Honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył już w doliczonym czasie gry Alexis. Tym razem stawiamy jednak na remis.

01.10 godz. 21:30 Getafe CF - Real Mallorca

Typ PrimeraDivision.pl: 1:1