REKLAMA
REKLAMA

Bartoszewicz: Z Polonią chcemy pokazać się z dobrej strony

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  26.09.2012 17:39
- Jedziemy do Warszawy w roli lidera i będziemy chcieli zaprezentować się na Polonii z jak najlepszej strony - powiedział defensywny pomocnik Widzewa, Radosław Bartoszewicz, który w przeszłości bronił barw klubu z Konwiktorskiej. 29-latek twierdzi, że piątkowe spotkanie będzie konfrontacją dwóch naprawdę dobrych zespołów.

- Ogólnie pobyt w Polonii Warszawa wspominam dobrze. Pewien niedosyt oczywiście jest, bowiem wtedy nie grałem zbyt wiele. To już jednak przeszłość. Od tego czasu minęło kilka lat. Występowałem w pierwszym zespole z Łukaszem Piątkiem. To bez wątpienia dobry piłkarz, co pokazuje na boiskach ekstraklasy. Poza tym jest sympatycznym i otwartym człowiekiem - mówił Bartoszewicz, który reprezentował "Czarne Koszule" w sezonie 2006/2007. Rozegrał wówczas osiem spotkań na zapleczu ekstraklasy i jedno w Pucharze Polski, nie zdobywając bramki - przyznał pomocnik Widzewa.

- Podchodzę do tego meczu jako do konfrontacji dwóch dobrych zespołów, które wyróżniają się w naszej lidze. Pokazał to początek obecnych rozgrywek. Jedziemy do Warszawy w roli lidera i będziemy chcieli zaprezentować się na Polonii z jak najlepszej strony. Nasza dobra postawa tkwi w całej drużynie. Od początku sezonu prezentujemy grę zespołową, co przekłada się na wyniki. Za nami pięć meczów, w których aż cztery razy wygrywaliśmy. To dobry wynik, ale do tego wszystkiego podchodzimy na spokojnie, bez huraoptymizmu - zakończył Bartoszewicz


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ACFKrzysiek74 | 26.09.2012 21:25

Remis w tym meczu najbardziej raczej prawdopodobnygoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy