REKLAMA
REKLAMA

Agent zdradza szczegóły sprawy Diakite

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Radio Mana Mana  |  12.09.2012 17:34
Odsunięty od składu Lazio Mobido Diakite chce pozostać w rzymskim klubie – zapewnia jego agent. Co więcej zarówno on, jak i sam zawodnik liczą na odnowienie kontraktu.

Umowa Diakite z Lazio wygasa w przyszłym roku. Piłkarz ten latem odrzucił propozycję odnowienia umowy, ale nie był przy tym skory także do zmiany barw klubowych.

- Lazio to dla mojego klienta priorytet i nadal widzę szansę na odnowienie kontraktu – ocenił agent obrońcy Ulisse Savini. - To nieprawda, że oczekiwaliśmy kontraktu wartego 1,2 miliona euro rocznie. W rzeczywistości chcieliśmy miliona euro plus ewentualne premie. Niestety zarówno nasze oczekiwania, jak i propozycja Lazio nie zmieniły się w trakcie negocjacji, stąd wzięła się mała różnica zdań. Jeśli chodzi o propozycje z innych klubów to zgłosiła się jedynie Fiorentina. Myśleliśmy o tej propozycji przez dwa dni, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się nie przyjmować jej, mimo kuszących warunków finansowych. Nie przyjęliśmy tej propozycji, ponieważ mój klient uważa Lazio za jeden z najbardziej prestiżowych klubów we Włoszech. Jeśli ma odejść to tylko do wielkiej drużyny jak Inter, Milan czy Juventus.  


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Carool | 15.09.2012 13:22

A ja nie wiem czy warto odnawiać ten kontrakt.Miał szansę przedłużyć kontrakt i się wypioł.Nic dwa razy się nie zdarzagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy