REKLAMA
REKLAMA

Löw: Brakowało pewności siebie

dodał: maaarcin  |  źródło: fifa.com  |  12.09.2012 10:50
Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Löw stwierdził, że jego drużyna powinna wcześniej rozstrzygnąć losy wtorkowego spotkania z Austrią. Ostatecznie mecz w Wiedniu zakończył się wygraną 2:1 niemieckiej drużyny.

Niemcy prowadziły w tym pojedynku już 2:0, ale Austriacy zdołali zdobyć kontaktowego gola. Tym samym w końcówce spotkania było bardzo nerwowo.

- Mieliśmy szansę zdobyć bramkę na 3:0. Powinniśmy to zrobić. Włożyliśmy w to spotkanie wiele energii, powinniśmy zdobyć trzeciego gola. Tymczasem bramkę strzelili oni, a my popełnialiśmy zbyt wiele błędów - powiedział Löw.

Szkoleniowiec nie był zaskoczony postawą austriackiego drużyny. - Nie sądzę, aby był rywal, przeciwko któremu Austriacy chcą bardziej wygrać, niż przeciwko Niemcom. Oni byli zmotywowani, a nam brakowało pewności siebie. Byliśmy nerwowi i nie radziliśmy sobie z tym zbyt dobrze - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 12.09.2012 16:25

Wynik był łatwy do przewidzenia. Martwią mnie jednak wiadomości o braku skuteczności i pewności siebie w Niemieckiej Reprezentacji. Mam nadzieję że to ulegnie zmianie. Sądzę że się chłopaki Loewa sprężą na mistrzostwa. Poza tym to oczywiście gratulacje dla Niemiec za 2 wygraną :))

bawarczyk75 | 12.09.2012 17:52

Tak , stanowczo brakuje pewności na boisku . Mam wrażenie że po Euro 2012 nasza machina lekko zardzewiała . Przy odrobinie szczęścia Austriacy powinni co najmniej zremisować . Jak tak dalej pójdzie to Szwedzi nie będą się z nami tak cyrkolić .goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy