REKLAMA
REKLAMA

Prandelli: Zespół zagrał słabo

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  09.09.2012 11:00
Cesare Prandelli nie ukrywał rozczarowania po zremisowanym 2:2 spotkaniu z Bułgarią. Według włoskiego selekcjonera było to bardzo słabe spotkanie.

- Zagraliśmy źle. To normalne, że noty w gazetach były niskie. Zespół był bardzo rozciągnięty, to pierwszy taki przypadek od kiedy jestem na ławce reprezentacji. Graliśmy długie piłki, a Bułgarom pozwoliliśmy aż na 10 rzutów rożnych. To zdecydowanie za dużo - powiedział Prandelli.

- Brakowało nam asekuracji i taktycznego porządku, ale także jakości. Musimy dłużej utrzymywać się przy piłce. Na razie muszę zobaczyć, kto na pewno nie będę mógł zagrać przeciwko Malcie. Dopiero wtedy ustalę skład - zakończył włoski selekcjoner.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Italia00 | 09.09.2012 11:32

Zastanawiam się czy ten news to jakiś kiepski żart, czy test na spostrzegawczość? :)

Mianowicie, kilka innych wiadomości niżej znajduję się news o tytule : "Prandelli cieszy się z remisu". Padają tam słowa: "Mecz zakończył się wynikiem 2:2, który jednak satysfakcjonował selekcjonera wicemistrzów Europy Cesare Prandelliego."

Dzień później ten sam redaktor, Pan Maciej Pietrasiak serwuje nam ten oto "news". Cytując pierwsze zdanie: Cesare Prandelli nie ukrywał rozczarowania po zremisowanym 2:2 spotkaniu z Bułgarią."

Nie wiem czy to ja głupieję, ale chyba jedno wyklucza drugie, przez co cała sytuacja wydaję się zabawna i komiczna.

qjaf | 09.09.2012 12:32

O tempora, o mores:)
To ze Wlosi zagrali przecietnie to zadna niespodzianka. Dopiero jak wychodza z grupy zaczynaja byc grozni:D

cich cich | 09.09.2012 12:33


Italia00 -Nie ma tu żadnej sprzeczności.
Pierwszy njusss -

" Punkt w wyjazdowym meczu przeciwko Bułgarii jest całkiem wartościowy. Zawsze mamy problemy na początku sezonu, więc musimy być zadowoleni z remisu "
i " Nie byliśmy zdolni do gry w naszym tempie i brakowało dokładności w naszych podaniach. Pozwoliliśmy Bułgarii dyktorać warunki gry i atakować naszych obrońców ".

I teraz powyższy njusss -

"  Zagraliśmy źle. To normalne, że noty w gazetach były niskie. Zespół był bardzo rozciągnięty, to pierwszy taki przypadek od kiedy jestem na ławce reprezentacji. Graliśmy długie piłki, a Bułgarom pozwoliliśmy aż na 10 rzutów rożnych. To zdecydowanie za dużo "
i " Brakowało nam asekuracji i taktycznego porządku, ale także jakości. Musimy dłużej utrzymywać się przy piłce ".

Reasumując - po meczu w którym Włosi mogli przegrać....trener przyjmuje remis jako satysfakcjonujący wynik chociaż żałuje straconej szansy - " Trochę szkoda, że nie udało nam się zdobyć trzech punktów, bo mieliśmy kilka dobrych okazji na podwyższenie na 3:1. To by powstrzymało rozpędzonych rywali, a nas uspokoiło "
Jednak to Bułgarzy mieli więcej okazji, byli bardziej zdeterminowani więc Prandelli nie musi być zadowolony z gry swojej drużyny.
Zadowolony z remisu ponieważ mogło być gorzej...i niezadowolony z gry swoich pupili ponieważ ...w ostatnim czasie potrafili zaprezentować się z dużo lepszej strony.
To wszystko.

Pozdro - cich cich

KingOfRome | 09.09.2012 12:37

"- Punkt w wyjazdowym meczu przeciwko Bułgarii jest całkiem wartościowy. Zawsze mamy problemy na początku sezonu, więc musimy być zadowoleni z remisu – ocenił Prandelli" no to jak? Sami sie gubicie wstawiając przerobione wywiady.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy