REKLAMA
REKLAMA

Yanga-Mbiwa chciał przejść do Milanu

dodał: maaarcin  |  źródło: SkySports  |  06.09.2012 15:27
Kapitan Montpellier Mapou Yanga-Mbiwa odrzucił latem ofertę ze strony Arsenalu Londyn, ponieważ chciał przenieść się do Milanu. Utalentowany obrońca był bliski przenosin do Rossonerich, który oferował za niego sześć milionów euro. Ostatecznie jednak transfer nie doszedł do skutku.

Pozyskaniem reprezentanta Francji poważnie zainteresowany był również Arsenal Londyn, ale piłkarz wolał przenieść się do Milanu. Ostatecznie jednak transfer zablokował wieloletni prezes Montpellier Louis Nicollin.

- Prezes powiedział mi, że mam zgodę na odejście. Milan zgłosił się po mnie, ale prezes odrzucił ofertę. Zrozumiałem, że będzie ciężko. Arsenal również się kontaktował, ale byłem skupiony na czymś innym. Byłem rozczarowany, gdy okazało się, że nie będę mógł przejść do Milanu - powiedział Yanga-Mbiwa.

- Prezes jest naszym szefem, ojcem chrzestny, który nas wiele nauczył i dam nam szansę. Musimy okazywać mu szacunek - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

DolceVita | 06.09.2012 16:56

Pasowałby do Milanu. Mógłby się fajnie rozwinąć.

Mayki | 06.09.2012 17:33

Chciał grać w Milanie, ale bał się że jego zęby nie przejdą testów medycznych.

Adrian2805 | 07.09.2012 14:19

Nie dziwię się mu że nie chciał dołączyć do Arsenalu, i wolał Milan, ponieważ Milan ma drużynę która będzie walczyć o mistrzostwo kraju, a Arsenal tylko będzie walczył o LM i wydaje mi się że teraz nawet z tym będą mieć problemy bo Tottenham jest zdecydowanie lepszą drużyną od Kanonierów, nie wliczając Chelsea i obu klubów z Manchesteru. A co do Mapou Yanga-Mbiwa to jeszcze przyjdzie pora na zmianę klubu ponieważ jest bardzo młody, a prezes pewnie czaka aż jego wartość wzrośniegoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy