REKLAMA
REKLAMA

Essien: Wszystko wydarzyło się bardzo szybko

dodał: maaarcin  |  źródło: realmadrid.com  |  02.09.2012 10:57
Jednym z niespodziewanych transferów ostatniego dnia okna transferowego było przejście do Realu Madryt Michaela Essiena. Reprezentant Ghany przyznał, że wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Zawodnik nie ukrywa jednak zadowolenia, że ponownie będzie mógł występować pod wodzą Jose Mourinho.

- Nigdy nie wyobrażałem sobie, że tutaj trafię. Byłem skupiony na Chelsea i nigdy nie myślałem, że Real Madryt zgłosi się po mnie. To wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Cieszę się, że tu jestem i mam zamiar dać z siebie wszystko dla tego klubu - powiedział Essien.

- To wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Byłem w pokoju hotelowym, gdy po prosto zadzwonił do mnie Mourinho. Powiedział, że byłby bardzo zadowolony, gdybym tu przyjechał. Sprowadził mnie również do Chelsea i powiedziałem mu, że zawsze będę przygotowany do pracy z nim - kontynuował.

Essien ma szczególne relacje z trenerem Realu Madryt, którego często określa jako tatusia. - Nazywam go tak, bo patrzę na niego jak na ojca. Sprowadził mnie do Chelsea i mamy bardzo dobre relacje. Gdy zadzwonił do mnie, od razy byłem gotowy tutaj przyjechać. Mam dobre wspomnienia z pracy z nim - mówił reprezentant Ghany.

- Real Madryt ma bardzo dobrych piłkarzy. Ja jestem tutaj, aby grać na każdej pozycji, na której każe mi grać Mourinho. On zna mnie bardzo dobrze i wie, że mogę zagrać wszędzie, z wyjątkiem bramki. Chciałbym powiedzieć kibicom, że jestem przygotowany do gry w tym klubie i chcę pomóc mu w zdobywaniu trofeów - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

elo4242 | 02.09.2012 11:14

i tak za duzo raczej nie pogra

Real Madridista | 02.09.2012 11:31

Zobaczymy jak będzie ze zdrowiem i formą po kilku tygodniach?
Dlaczego miałby nie grać. Mou znajdzie mu rolę na boisku;)
Pzdr.

Marcus | 02.09.2012 12:50

Myślę że będzie grał bardzo często i dobrze Murinho sie z nim bardzo dobrze rozumie i essien będzie grał bardzo często i wróci do swojej optymalnej formy.

elo4242 | 08.09.2012 22:02

w srodku to raczej nie ale na prawej obronie z rbeolą moze sie bic xDgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy