Zwycięstwo WBA

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.09.2012 17:58
W dalszym ciągu znakomitą formę prezentują zawodnicy WBA. Po zwycięstwie nad Liverpoolem i wyjazdowym remisie z Tottenhamem, dziesiąty zespół poprzedniego sezonu pokonał u siebie 2:0 Everton.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, chociaż klarownych sytuacji dla podopiecznych Steve'a Clarke'a nie brakowało. Bliscy szczęścia byli: Shane Long ( słupek) oraz James Morrison ( świetna interwencja Howarda).

W drugich 45 minutach gospodarze wreszcie dopięli swego. W 65. minucie po świetnym zagraniu Petera Odemwingie na listę strzelców wpisał się Long.

Kilka minut przed końcem meczu wynik ustalił Gareth McAuley, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Chrisa Bunta.

Warto wspomnieć, że tak dobrego startu w Premiership gospodarzy jeszcze nigdy nie mieli. Siedem punktów w trzech meczach to naprawdę imponujące osiągnięcie. Everton po dwóch zwycięstwach na początku sezonu liczył na kolejne punkty. Powodów do paniki David Moyes jednak nie powinien mieć. To dopiero pierwsza porażka The Toffees w dwunastym kolejnym spotkaniu ligi angielskiej.

West Bromwich Albion - Everton 2:0 (0:0)
1:0 Long 65'
2:0 McAuley 82'

Komentarze | 24 komentarzy

LewikLFC | 01.09.2012 18:01

Dalej śmiejcie sie z Liverpoolu...

ICE MAN9 | 01.09.2012 18:16

Jestem mimo wszystko trochę zaskoczony tym wynikiem, Everton kapitalnie wystartował i wygląda na świetny zespół. Brawa dla WBA mieli bardzo trudny terminarz na start a zdobyli 7 punktów, widać, że są groźni dla każdego zwłaszcza u siebie, aż boję się myśleć co zrobią z nami za dwa tygodnie.

LewikLFC
Tylko idiota mógł się śmiać to był początek jak się okazało trafili na bardzo dobrą drużynę której jednak pomógł sędzia, a w Liverpoolu dużo zmian, więc można było się spodziewać porażki na start.

Adrian2805 | 01.09.2012 18:16

WBA grając u siebie jest naprawdę wyśmienitą drużyną najpierw Liverpool teraz Everton, no tylko gratulować i życzyć powodzenia w następnych meczach

LewikLFC | 01.09.2012 18:17

ICE MAN9

Wytłumacz to pseudokibicom innych klubów

Konrad Robert | 01.09.2012 18:18

Tak czulem patrzac na mecz na necie.Sledzilem dwa w tv i ten.Co zagralo WBA to fajny futbol, szybki i totalny.Jestem zaskoczony.Ale Evertonowi wybitnie nie szlo dzis.Do przerwy w sumie zawody wyrownane ale od 50 minuty ..szkoda slow.WBA oraz Swansea to dwie niespodzianki.

wykurczak | 01.09.2012 18:21

Jak tak dalej pójdzie, to (nie żebym był złośliwy), Clarke zastąpi Rodgersa w LFC, he he;)

mrHS | 01.09.2012 18:26

A ja się śmiałem, co prawda nie tutaj na forum, ale sprawdzając wynik..
Liverpool 3-0 w papę od WBA?
Dla mnie to było zabawne, chyba dlatego, że nie postawiłem jeszcze Liverpoolu na półce wraz z Evertonem czy Sunderlandem, ale może powinienem skoro taka wola kibiców tego klubu..

LewikLFC | 01.09.2012 18:29

mrHS

Za to twój Arsenal to poziom QPR. Przypomnieć ci 8-2?

mrHS | 01.09.2012 18:30

No to z ostatnich 10 spotkań z "QPR" wygraliście jedno.

LewikLFC | 01.09.2012 18:32

i co w związku z tym?

mrHS | 01.09.2012 18:36

W związku z tym 'QPR' jest na wyższej półce niż 'Everton' czy 'Sunderland'..
Jeśli wiesz co mam na myśli..

LewikLFC | 01.09.2012 18:37

Patrzac na zdobyte trofea to nie byłbym tego takie pewien. Zresztą w niedziele okarze się kto tu jest na wyzszej półce

LewikLFC | 01.09.2012 18:38

okaże*

LewikLFC | 01.09.2012 18:40

A jeżeli uważasz ze jesteśmy z tej samej półki co Sunderland to przypominam ci pierwszy mecz tego sezonu w wykonaniu kanonierów

mrHS | 01.09.2012 18:41

Albo na koniec sezonu.

mrHS | 01.09.2012 18:42

* Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz, a zrozumiesz czemu miałem ubaw.

LewikLFC | 01.09.2012 18:45

Zobaczymy jak Arsenal zagra z WBA

messenger | 01.09.2012 19:35

mrHS
Daj sobie siana w tej "dyskusji". Przecież ze świętego LFC nigdy nie można się śmiać.

LewikLFC | 01.09.2012 20:48

messenger

Jezu i po cholere ten twój głupi kolendarz...  Chodziło mi o to że WBA świetnie zaczęło i wyśmiewanie sie z LFC nie jest w tym przypadku uzasadnione, ponieważ każdy moze mieć gorszy start, a do tego graliśmy z druzyną, która jest w bardzo dobrej formie. Równie dobrze moge się pośmiac z MU bo przegrało z Evertonem, który przegrał z WBA, ale tego nie zrobie bo mam szacunek do innych klubów i nie zamierzam sie z nich śmiać

Zbanowany | 01.09.2012 21:25

WBA to bardzo zgrana ekipa, Jeszcze namieszają w lidze. Oglądał ktoś mecz? Grał Lukaku może?

dino. | 01.09.2012 21:56

Nie grał i nie było go na ławce rezerwowych

Żuko | 01.09.2012 22:45

W tym roku oprócz wyklarowanej w poprzednim sezonie siódemki drużyn pojawiło się naprawdę dużo rewelacji. Ja stawiam na niespodzianki (walka o europejskie puchary) na Everton, Fulham, WBA, ewentualnie Swansea, West Ham :) Ciekawie jak nigdy!

hokus | 02.09.2012 14:34

No coz... Takie zespoly jak Newcastle, czy Everton nie beda non stop wygrywac seriami jak ManU, czy Chelsea. Jeszcze nie teraz.

Rupert | 02.09.2012 20:40