REKLAMA
REKLAMA

Trudna sytuacja Boenischa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: fussball.de  |  25.08.2012 09:38
Z dnia na dzień coraz trudniej prezentuje się sytuacja Sebastiana Boenischa. Obrońca reprezentacji Polski od momentu rozwiązania umowy z Werderem Brema pozostaje bez klubu.

Sebastian Boenisch liczył, że po udanym występie na Euro 2012 uda mu się szybko znaleźć nowego pracodawcę. Niestety zainteresowanie konkretnych zespołów nie przełożyło się na ofertę kontraktu. Zawodnikowi pozostało coraz mniej czasu na szukanie nowego pracodawcy, bo większość zespołów ma już skompletowane kadry przed startem nowego zespołu.

Obrońca reprezentacji Polski uzyskał zgodę na treningi z drugim zespołem Werderu Brema, co ma pozwolić mu na utrzymanie formy. Szansę na związanie się zawodnika ponownie z zespołem z Bremy są bliskie zeru.

Boenisch nie może znaleźć nowego zespołu już od niespełna dwóch miesięcy. Zawodnikiem interesowali się działacze VfB Stuttgart, Celtiku Glasgow oraz Stoke City. Być może obniżenie wymagań finansowych przełoży się na konkretne oferty za niego.

(Marcin Hejnowicz)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

marian_ | 25.08.2012 12:13

Dawaj do Wisły ^^ Na lewej obronie jest tylko Frederiksen. Widzę wiele zalet tego transferu:
1. wolny zawodnik
2. Polak
3. podstawowy zawodnik reprezentacji Polski
4. wiek - 25 lat

Nawet jeśli jego oczekiwania finansowe są zawyżone to pod koniec okienka powinny osłabnąć. Po za tym jego wartość na rynku jest bardzo wysoka jak na polskie realia, więc nawet z ekonomicznego punktu widzenia ten transfer ma sens.

KaeM16 werder | 25.08.2012 20:00

Szkoda chłopa bo kiedyś był jednym z moich ulubionych zawodników. Był moment, gdy ocierał się o reprezentację Niemiec. Może byłby lepszym rozwiązaniem niż Ignjovski?

WerderanerPL | 26.08.2012 18:17

ja bym  zaryzykował i go wziąłgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy