Oceń zawodników Wigan i Chelsea

dodał: maaarcin  |  źródło: goal.pl  |  19.08.2012 16:42
Chelsea Londyn nowy sezon rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa 2:0 nad Wigan Athletic. Zapraszamy do wystawienia not zawodnikom obu zespołów.

Wystaw noty zawodnikom Wigan i Chelsea >>
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '} ORDER BY id ASC' at line 3
SELECT id_zawodnik, imie, nazwisko, przydomek, numer, pozycja, zdjecie, m.minuta_in, m.minuta_out FROM baza_zaw_mecze m, db_pilkarze p WHERE m.id_zawodnik=p.id_pilkarz AND id_mecz=18785 AND id_druzyna={id} ORDER BY id ASC

Oceń zawodników: Wigan Athletic vs Chelsea FC (0:2)

Skład: Wigan Athletic

Skład: Chelsea FC

Komentarze | 7 komentarzy

cipercipra | 19.08.2012 18:05

tak zachwycajcie sie teraz lampardem ze zamknal usta krytykow golem z karnego , jest wolny , traci coraz wiecej pilek , dokladnosc tez nie ta

Zbanowany | 19.08.2012 18:23

nie bredź, nie oglądałeś meczu to się wypowiadaj lapsie.

DamianoMC | 19.08.2012 19:32

Lampard był chyba najgorszy na boisku, no może Cole albo Luiz zagrali słabiej ...

theNINE | 19.08.2012 19:45

Frankie zagrał bardzo dobry mecz, dużo dokładnych podań do przodu no i gol :) Czekam tylko na news: Frank Lampard z nowym kontraktem :)

kubus0502 | 19.08.2012 20:37

Widzę że małolaci chcą tylko zdenerwować kibiców Chelsea, kto oglądał mecz ten wie że Frank rozegrał dobre spotkanie

cipercipra | 20.08.2012 08:46

nie mowie ze zly mecz zagral , ale lampard jest centralna postacia czelsi , ja np chce zeby czelsi grala coraz lepiej i zdobyla mistrzostwo moze i obronila lige mistrzow a do tego trzeba sie wzmacniac a lamps jest coraz slabszy z wiekiem pasowalo byy go kims zastapic mysle ze van der vart bylby dobry

kubus0502 | 20.08.2012 14:25

cipercipra naucz się pisać nazwy klubów, bo nie ma takiego klubu jak czelsi tylko Chelsea