REKLAMA
REKLAMA

Ribery i Benzema staną przed sądem

dodał: MW  |  źródło: FourFourTwo  |  15.08.2012 10:36
Sąd śledczy zdecydował, iż Franck Ribery i Karim Benzema staną przed wymiarem sprawiedliwości, gdzie będą tłumaczyć się z przestępstwa, jakim było uprawiania seksu z nieletnią prostytutką.

Afera, która powróciła na pierwsze strony gazet, rozpoczęła się dwa i pół roku temu. Obaj piłkarze zostali wówczas zatrzymani w związku z korzystaniem z usług prostytutki marokańskiego pochodzenia, która pracowała w Paryżu.

Przed rokiem prokuratura nie postawiła Benzemie i Ribery’emu zarzutów, przyjmując ich tłumaczenia, że nie wiedzieli, iż prostytutka nie ukończyła 18 roku życia. Innego zdania okazał się być sędzia śledczy Andre Dando, który uznał, iż obaj reprezentanci Francji będą odpowiadać za swoje czyny przed sądem.

Jak ustaliła francuska prasa, piłkarzom grożą 3 lata więzienia i grzywna w wysokości 45 tysięcy euro.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

voitek | 15.08.2012 11:12

No tak, jakiś detektyw i dupodajka postanowili zdobyć sławę.

"Zahia D. od momentu nagłośnienia sprawy stała się celebrytką. Obecnie zajmuje się projektowaniem bielizny"

No proszę, wystarczy teraz być nieletnią prostytutką i przespać się z kimś znanym, by zdobyć kupę kasy. Uczciwi ludzie mają przesrane.

"pracowała w klubie "Zaman Cafe""

Sory Memory, ale czemu nie wezmą w obroty tego, który oferował usługi takiej "nieletniej" prostytutki? Wątpię, by znali jej wiek(17 lat wówczas) agencja zapewne twierdziła, że dziewczyna jest pełnoletnia, więc Ribery i Benzema z pewnością jej do niczego nie zmuszali.

Ktoś tu zwietrzył grubą kasę za tę sprawę


Macer22 | 15.08.2012 13:51

Gentlemen kobiet o wiek nie pyta :D Żeby prostytutkę przed seksem o dowód prosić, do czego to doszło :D Szkoda ich bo dobrzy zawodnicy i brakowało by ich na europejskich boiskach.

primeradivision | 16.08.2012 02:01

szkoda zawodnikow by bylo :(
ale badzmy dobrej mysli :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy