REKLAMA
REKLAMA

Rolfes podpisze nowy kontrakt?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bild  |  14.08.2012 12:34
Umowa Simona Rolfesa z Bayerem Leverkusen wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Do tej pory wszystko wskazywało na to, że niemiecki pomocnik opuści zespół „Aptekarzy”, ale ostatnie dni przyniosły niespodziewaną zmianę.

W niedzielę Bayer przegrał w towarzyskim spotkaniu z Liverpool FC 1:3, ale Rolfes pokazał się w nim ze świetnej strony. Kapitan zespołu z BayArena zaimponował swoją postawą trenerskiemu duetowi – Sami Hayypia i Sascha Lewandowski, którzy postanowili za wszelką cenę zatrzymać pomocnika w klubie.

– To świetna wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że przez następne sezony dalej będę mógł bronić barw Bayeru. Cieszy mnie, że obaj trenerzy podjęli taką decyzję. Mieli sporo czasu na przemyślenie tego i teraz wszystko jest możliwe – wyjawił kapitan „Aptekarzy” w rozmowie z niemieckim Bildem. – Mamy jeszcze sporo czasu, myślę, że do rozmów usiądziemy dopiero w ziemie. Teraz musimy skupić się na rozpoczęciu nowego sezonu, lada dzień gramy w pucharze Niemiec z Carl Zeiss Jena i tylko to się liczy. Wiem, że stać nas na wiele, bo mamy dobry zespół, prawdziwe połączenie młodości z rutyną.

Nowym wice-kapitanem Bayeru został Lars Bender, co oznacza, że jego transfer do Bayernu Monachium jest mało prawdopodobny.

(Mateusz Marchewka)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 14.08.2012 12:55

Cieszyłbym się jakby został w Leverkusen. Ale kto wie, może Rolfes dokona innego wyboru chociaż moim zdaniem najlepszą decyzją jest przedłużenie kontraktu z Bayerem Leverkusen :))

Bawarczyk21 | 14.08.2012 13:55

Niech zostanie w Leverkusen nabiera formy i gra dobrze .goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy