REKLAMA
REKLAMA

Wieści transferowe z The Championship

dodał: sobmar  |  źródło: BBC Sport  |  14.08.2012 11:36
W ciągu ostatniego tygodnia zespoły z The Championship sfinalizowały kolejne dziesięć transferów. Ponadto dwaj piłkarze podpisali nowe kontrakty, a pomocnik Jimmy Bullard rozwiązał, za porozumieniem stron, umowę z Ipswich Town.

Do najciekawszych transakcji zaliczyć należy na pewno przeprowadzkę El Hadjiego Dioufa [fot] do Leeds United. Niesforny Senegalczyk, który ostatnio grał w Doncaster Rovers, związał się z Pawiami na najbliższy sezon. Watford wypożyczyło za to kolejnego piłkarza z Udinese - tym razem jest to napastnik Alex Geijo. Na zasadzie wypożyczenia z Galatasaray Stambuł do Blackburn Rovers trafił natomiast reprezentant Turcji Colin Kazim-Richards, a przez najbliższy rok w Birmingham grać będzie obrońca Chelsea Ben Gordon. Nottingham Forest wypożyczyło za to z Norwich City obrońce Daniela Ayalę.

Na stałe kluby zmienili za to Anthony Gerrard, który został wykupiony z Cardiff City przez Huddersfield Town, Michael Hoganson, który po wygaśnięciu umowy z Newcastle United związał się na rok z Derby County, Peter Ramage, który w podobnym sposób trafił z Queens Park Rangers do Crystal Palace, Danny Shittu, który z Queens Park Rangers trafił do Millwall oraz Brian Stock, którego Burnley kupiło z Doncaster (dwuletni kontrakt).

Ponadto nową, dwuletnią umowę z Hull City podpisał Słoweniec Robert Koren, a 18-letni Jamaal Lascelles złożył podpis pod czteroletnim kontraktem z Nottingham Forest.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ObiektywnyKibic | 14.08.2012 17:50

Bardzo mnie cieszy nowy nabytek Nottingham Forest. Chciałbym bardzo by klub Radka Majewskiego grał w Premier League.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy