REKLAMA
REKLAMA

Rodgers chce przekonać do siebie kibiców

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: ESPN  |  13.08.2012 18:36
Brendan Rodgers wyznał, że ma dużo do udowodnienia w Liverpoolu i dodał, że w jego opinii wielu kibiców "ciągle nie zaakceptowało" faktu, że teraz on prowadzi klub.

Po niezwykle imponującym okresie spędzonym w Swansea City, Rodgers przybył na Anfield, by po zwolnieniu Kenny'ego Dalglisha naprawić nadszarpnięte ostatnimi czasy.

- Czuję się tutaj jak w domu, jednak nie popadam w samozachwyt - stwierdził menadżer the Reds. - Jestem pewny, że większość kibiców mnie jeszcze nie zaakceptowało. Mam tutaj dużo do udowodnienia. Muszę ciągle walczyć, by udowodnić, że zasługuję na pracę tutaj. Obiecałem walkę każdego dnia w imię klubu.

- Jesteśmy w dobrym momencie i w dobrej dyspozycji. Zaliczyliśmy udany pre-sezon i jesteśmy gotowi do rywalizacji w Lidze Europy. W przyszłym tygodniu wracamy do gry w Premier League z wiarą we własne siły oraz nadzieją, że stać nas na wiele.

- Jestem bardzo zadowolony. Zawodnicy pokazali, że są zdeterminowani i chcą się uczyć. Są bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Cieszy mnie to, bo mam wizję, która mnie prowadzi i liczę, że nasza gra będzie się cały czas polepszać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

DILL | 13.08.2012 19:07

BR spokojnie, jak będziesz osiągał dobre wyniki to wszyscy cię będą tu kochać bo bez wątpienia jesteś świetnym trenerem przecież uczyłeś się od Mou :)

szogun | 13.08.2012 20:01

Jak na trenera bardzo młody, ale zarazem bardzo utalentowany. Ma swoją filozofię czerpaną od najlepszych(Barcelona). Jeśli w Swansea stworzył taki kolektyw to strach się bać co będzie za rok czy dwa z lepszym składem jaki mamy tu w Liverpoolu. Potrzeba czasu, a jak wiemy czas ma, ciekawe tylko czy plan wypali bo jak wiemy za rok może być kiepsko z zawodnikami, którzy swoje ambicje mają (Suarez np.) Nie ma co, trzeba życzyć powodzenia i szczęścia w tej kampanii Brendanowi. Najważniejsze dobrze zacząć.

Hamulec | 13.08.2012 20:37[ Ostrzeżenie. Moderator ]

Hamulec | 13.08.2012 22:20[ Proponuję żeby Pan już nie pisał pod tym newsem. Trzy głupie prowokacje i już
 wystarczy. Moderator ]

m7878 | 13.08.2012 23:21

Będą wyniki to kibice go zaakceptują. Ze Swansea zrobił kawał dobrej roboty ,oby z Liverpoolem było podobnie.

anfield92 | 14.08.2012 15:03

Taa, sprzedając Aggera na pewno przekona do siebie The Kop.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy