REKLAMA
REKLAMA

Karanka: Wykonaliśmy świetną pracę

dodał: dKosinski  |  źródło: Realmadrid.com  |  13.08.2012 00:40
Drugi trener Realu Madryt podkreśla, że jego zespół wykonał świetną pracę w okresie przygotowawczym i ma nadzieję, że to zaowocuje podczas sezonu.

- Podczas treningów i sparingów wykonaliśmy świetną robotę, mamy nadzieję, że forma drużyny przełoży się na wyniki w trakcie sezonu. Real ma świetny zespół, który nadal chce zdobywać trofea. Praca z tymi ludźmi to czysta przyjemność i wielki zaszczyt.

- W naszym zespole zawsze trwa rywalizacja, każdy zawodnik pracuje na treningach by mieć miejsce w składzie, to pozytywnie nakręca wszystkich i jest bardzo dobre dla drużyny.

- Mamy nadzieję, że przetrwamy ten tydzień bez żadnej kontuzji. W czwartek wszyscy będą już w klubie i wtedy rozpoczynamy przygotowania do niezwykle ważnego spotkania z Valencią. Przed nami naprawdę trudny sezon, ale jesteśmy głodni sukcesów i znamy swoje możliwości, mamy naprawdę świetny zespół- powiedział Aitor Karanka.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

cris163 | 13.08.2012 00:53

Dobrze szło nam przed sezonem zeby tak było dobrze w lidze i zeby callejon utrzymał forme ze sparingówgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy