REKLAMA
REKLAMA

Villa nie zagra w Bukareszcie

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Marca  |  10.08.2012 18:57
Tito Vilanova zamierza być ostrożny jak chodzi o Davida Villę (fot) i nie wystawi go w sobotę do gry w meczu z Dinamem Bukareszt. Były napastnik Valencii przez ostatnie pół roku leczył kontuzję.

- Wszystko zależy od tego jak będzie się czuł. Jeżeli będzie gotowy, będzie grał. Czy już w Bukareszcie? Nie sądze - powiedział reporterom.

Wszystko idzie zgodnie z planem. Zawodnik otrzymał zielone światło na grę od lekarzy, ale wszyscy w Katalonii chcą być w tym przypadku ostrożni. Villa jest zbyt ważnym zawodnikiem, by zaryzykować odnowienie urazu.

Nieoficjalnie mówi się jednak o dolegliwościach zawodnika. Villa miał poczuć ból w ostatnim tygodniu i dlatego nie zagra z Dinamem. Sztab medyczny woli dmuchać na zimne.

Wbrew doniesieniom prasowym Villa jest w planach nowego trenera Barcelony.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Art00det00 | 10.08.2012 20:52

"jak chodzi o Davida Villę" ?  ***gle translate ten artykuł pisało?

A co do samego Davida - byłoby miło gdyby jednak zagrał. Dawnośmy go nie widzieli. Mimo klubowych antypatii mam nadzieję, że wrócił do zdrowia i forma również będzie.

Visca_el_Barc4 | 10.08.2012 22:51

chociaz na 15 minut moglby asekuracyjnie pobiegac fajnie byloby go zobaczyc

Barca_Lukasz | 11.08.2012 19:19

albo ktoś coś kręci albo ukrywa David Villa miał być gotowy na Euro 2012 dawno po Euro a David dalej nie gra wniosek jest chyba jeden David nie jest w 100% zdrowy Hmm.. Szybkiego powrotu na boisko Tylko BARCA!:)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy