REKLAMA
REKLAMA

Bellamy na testach medycznych

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: ESPN  |  10.08.2012 15:50
Craig Bellamy przechodzi testy medyczne przed transferem do Cardiff City. Walijski skrzydłowy otrzymał zgodę od Liverpoolu na prowadzenie rozmów ze swoim byłym klubem. Bellamy występował w barwach Cardiff już wcześniej, w sezonie 2010/11, gdy został tam wypożyczony z drużyny Manchesteru City.

Piłkarz zgodził się o obniżenie swojej tygodniówki do 35 tysięcy funtów. Dla porównania, na Anfield 33-latek zarabiał 90 tysięcy funtów. Dodatkowo na reprezentanta Walii czeka bonus w postaci 1 miliona funtów, jeśli pomoże on stołecznemu klubowi w powrocie do Premier League. W środę rano menadżer the Reds Brendan Rodgers potwierdził, że zezwolił Bellamy'emu na rozmowę z Niebieskimi Ptakami.

- Jesteśmy na zaawansowanym stopniu rozmów z Liverpoolem i Craigiem - wyjawił menadżer Cardiff Malky Mackay. - Brendan jest moim dobrym przyjacielem i zezwolił na negocjacje. To coś, nad czym teraz pracujemy i mamy nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych dni dojdzie do finalizacji. Ja i Craig znamy się od dawna. Wiele lat temu razem występowaliśmy w Norwich City. On jest dumny z faktu, że pochodzi z Cardiff. To świetny zawodnik.

Bellamy zdecydował się na powrót do Południowej Walii, by móc być z żoną i dziećmi, którzy mieszkają w rodzinnym domu na obrzeżach Cardiff.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

szogun | 10.08.2012 16:03

Dzięki Craig za wszystko, a przede wszystkim za wyeliminowanie City w pucharze! Chciał odejść, chciał mniejszą tygodniówkę by być z rodziną i pomóc swojemu klubowi, szacun. Zawsze będę pamiętał te jego 'fu** off'.

DILL | 10.08.2012 17:23

Olbrzymi szacunek dla tego człowieka, nieliczni zgodzili by się na znaczne obniżenie zarobków żeby być z rodziną i swoim ukochanym klubem.
Ale nie ma co się dziwić wkońcu spędził trochę na czasu na Anfield gdzie każdy jest jak rodzina i są tam wspaniali ludzie dla których nie liczą się pieniądze ( wyjątek zdrajca Torres ).
Craig zawsze będziesz ciepło witany w drugim domu na Anfield.
Życzę ci z całego serca żeby spełniło się twoje marzenie czyli wprowadzenia Cardiff do PL.

You'll Never Walk Alone !

ekieki | 10.08.2012 19:20

"Zdrajca Torres"... Skończcie już z tym, proszę...

Bellamy, po prostu YNWA

DILL | 11.08.2012 11:31

ekieki
ludzie z honorem nie zapomną tego co zrobił torres to była zdrada a zdrady się nie zapomina.
Ale ty jesteś zwykłą chorągiewką wiec co ty możesz wiedzieć.

mack | 11.08.2012 11:45

Szkoda. Zawodnik z charakterem to mało powiedziane:). Przy tym bardzo dobra technika. Fakt, ma swoje lata i jego forma jest niestabilna, ale wydawało się, że będzie bardzo dobrym uzupełnieniem składu Rodgersa.. Żałuję, bo zostaliśmy ze statystą Downingiem, a brak nam wciąż dynamicznych skrzydłowych. Musimy kupić Gastona Ramireza czy wypożyczyć Affelaya no !

DILL
Weź się przykmnij, bo tylko wstydu robisz kibicom Liverpoolu. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie. Torres wiadomo nigdy nie odzyska u nas szacunku, ale mówienie o tym sprawia, że to my mamy jakiś kompleks. A nie powinniśmy patrząc jak teraz gra.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy