Liga Europejska na żywo!

dodał: Michał Machowski  |  źródło: goal.pl  |  09.08.2012 22:00
O godzinie 18:00 rozpoczną się rewanżowe spotkania III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Polskie drużyny będą w czwartek walczyć o jak najkorzystniejszy wynik, a w przypadku stołecznego klubu, o awans do IV rundy. Zapraszamy na relację na żywo.

Strona wymaga odświeżania.
ODŚWIEŻ STRONĘ >>

22:56 Wszystkie spotkania rewanżowe III rundy dobiegły końca.

22:55 Maritimo dzięki bramce zdobytej na wyjeździe eliminuje Asteras, Liverpool pewnie ogrywa białoruski Gomel i wreszcie Rapid w rewanżu odrabia straty dzięki czemu zobaczymy wiedeńczyków w IV rundzie.

22:38 Inter przegrał 0:2, ale ostatecznie awansował dalej. Zwycięstwo dające awans odniosła Marsylia (3:0).

22:25 Hannover pokonał 2:0 St. Patricks i zagra w kolejnej rundzie. Swoich rywali zmiażdżył turecki Bursaspor (6:0). Zwycięstwo na otarcie łez odniósł Rapid Bukareszt (1:0).

22:14 Wielka niespodzianka szykuje się w Mediolanie. Inter przegrywa już 2:0 z Hajdukiem Split i gdyby nie zwycięstwo 3:0 w pierwszym meczu, pożegnałby się z rozgrywkami. Bursaspor, Hannover, Liverpool i Marsylia pewnie ogrywają swoich rywali.

21:57 Lech pokonał AIK Sztokholm w rewanżu, ale pożegnał się z rozgrywkami Ligi Europejskiej. Ruch Chorzów z kolei przegrał 0:5, w sumie w dwumeczu 0:7. Awans do kolejnej rund wywalczyły takie ekipy jak NK Mura, PAOK Saloniki, Sparta Praga, Anży Machaczkała  i Zeta.

21:43 Autorem piątej bramki dla Viktorii Pilzno w meczu z Ruchem Hanousek.

21:42 Pojedynek Anorthosisu z Dila Gori został przerwany przy stanie 3:0 dla... Gruzinów.

21:40 Videoton, Steaua Bukareszt i Young Boys Berno to kolejne drużyny, które awansowały do IV rundy.

21:38 Lech w dalszym ciągu prowadzi po golu Możdżenia, Ruch przegrywa czterema bramkami z Viktorią. Do zakończenia meczów pozostało nieco ponad dziesięć minut.

21:30 GOOOOL MOŻDŻEŃ Lech prowadzi z AIK po trafieniu Możdżenia.

21:11 Najświeższe informacje z europejskich boisk - Viktoria Pilzno prowadzi już czterema bramkami z Ruchem, Inter przegrywa z Hajdukiem Split (0:1), Marsylia prowadzi z Eskisehisporem (1:0), Bursaspor pewnie prowadzi z KuPS (3:0) i wreszcie Vitesse przegrywa z Anży (0:1).

21:02 Awans do kolejnej rundy zapewniły sobie także Tromso, Twente Enschede i Rosenborg.

20:50 Legia utrzymała korzystny rezultat do końca i awansowała do IV rundy. Mamy przynajmniej dwie drużyny na tym etapie eliminacji. Tymczasem rzuty karne w Nikozji z Omonią wygrała Crvena Zvezda.

20:45 Slaven Koprivnica pokonał w rewanżowym spotkaniu Bilbao, mimo to pożegnał się z rozgrywkami Ligi Europejskiej. Tymczasem wielkie emocje w Pradze, gdzie Sparta przegrywała z Admirą Wacker i w ciągu kilku minut odrobiła straty z nawiązką. Dramatycznie broni się z kolei warszawska Legia z przerwami na groźne kontry.

20:33 3:1 w Warszawie Legia musi się mieć na baczności. Stołeczny klub będzie kończył w "dziesiątkę" i prowadzi już 1:3. Bramka dla Ried będzie oznaczać awans Austriaków.

20:28 Informacje z "polskich boisk". Czerwona kartka w konsekwencji dwóch żółtych dla Vrdoljak, zaś w Pilznie trzeciego gola zdobywa Duris. Viktoria prowadzi 3:0.

20:20 GOOOOL Ljuboja Legia nie do zatrzymania, prowadzi już z SV Ried 3:0. Do siatki trafia tym razem Danijel Ljuboja.

20:19 Bilbao przegrywa w Koprivnicy 1:2, ale wciąż to Baskowie grają dalej.

20:15 GOOOOL Radović! Ljuboja dograł z prawej strony do Radovicia, a Serb mija obrońcę i strzela bramkę. Legia prowadzi 2:0. W tym samym momencie prowadzenie dla Viktorii Pilzno podwyższa niestety Duris.

20:03 Trzech minut potrzebowała Viktoria Pilzno do zdobycia gola. Duris daje prowadzenie nad Niebieskimi. W Koprivnicy rezultat wyrównał Muniain

19:49 Steaua Bukareszt odrobiła starty z pierwszej konfrontacji i prowadzi z Trnavą!

19:44 Dobiegają końca spotkania, które rozpoczęły się o godzinie 18:00. Na chwilę obecną Racing Genk, Dynamo Moskwa i AC Horsens grają dalej. Dogrywka będzie potrzebna do rozstrzygnięcia meczu w Nikozji. Tymczasem w Warszawie sędzia zakończył pierwszą odsłonę, natomiast za kwadrans ruszają mecze w Poznaniu i w Pilznie.

19:40 Goool dla Legii! Po dośrodkowaniu z prawej strony, celną główką popisuje się Saganowski i Legia obejmuje prowadzenie!

19:35 Twente prowadzi już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Fer.

19:31 Niebiescy rewanż z Viktorią rozpoczną w składzie: Pesković - Djokić, Stawarczyk, Sadlok, Szyndrowski - Zieńczuk, Malinowski, Lisowski, Panka - Jankowski, Piech.

19:28 Athletic Bilbao przegrywa ze Slavenem. W 28. minucie prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Maras. W pierwszym meczu Baskowie wygrali 3:1.

19:21 Legia bliska objęcia prowadzenia. Po dośrodkowaniu Koseckiego z lewej strony boiska, niewiele brakowało a piłkę do siatki wpakowałby jeden z obrońców Ried.

19:19 Znamy wyjściowy skład Lecha na rewanż z AIK Sztokholm.  Kolejorz zagra w składzie: Burić - Hubert Wołąkiewicz, Arboleda, Henriquez - Murawski, Trałka, Drewniak - Możdżeń, Lovrencsics, Tonew.

19:18 Tymczasem Twente obejmuje prowadzenie w spotkaniu z Mladą Boleslav. Gola dla drużyny z Enschede zdobył Chadli.

19:06 Kuciak broni bardzo groźny strzał zawodnika Ried! Tymczasem od 20 minut gra ze Slaven Koprivnica Athletic Bilbao, ale wciąż bezbramkowy remis.

19:04 Przed szansą w Warszawie stanął Kosecki, ale po dobrej indywidualnej akcji oddał niecelny strzał. Przypomnijmy - Legia przegrała pierwszy mecz 1:2, a więc jeżeli marzy o awansie, musi wygrać.

19:02 Na kolejnych arenach ruszyły spotkania III rundy eliminacyjnej. Zobacz jakie mecze wystartowały o 19:00.

18:43 Genk wyrównał za sprawą Nadsona w 36. minucie, a tymczasem w Szwecji niebywałe emocje. Elfsborg przegrywa na chwilę przed końcem pierwszej odsłony 2:3 z AC Horsens. Prowadzenie podwyższyło natomiast Dynamo (3:0).

18:30 Znamy skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Rzeźniczak - Kosecki, Vrdoljak, Łukasik, Radović, Ljuboja - Saganowski

18:25 W Moskwie Dynamo prowadzi już 2:0. Szkockie Dundee United w bardzo trudnej sytuacji.

18:10 Dziesięć minut za nami i już pierwsze gole. Elfsborg remisuje z Horsens 1:1 (tak rezultat padł w pierwszym meczu), natomiast Dynamo Moskwa prowadzi z Dundee United. Szansa na gola była również w Kazachstanie (Aktobe), ale Vossen z KRC Genk nie wykorzystał jedenastki.

18:05 Rozpoczynamy emocje związane z rewanżami III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Na początek cztery mecze - Aktobe podejmuje Racing Genk, Dynamo Moskwa gra z Dundee United, Elfsborg mierzy się z AC Horsens i wreszcie Omonia Nikozja gra z Crveną Zvezdą.