REKLAMA
REKLAMA

Arszawin na celowniku Galatasaray i QPR

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: Sky Sports  |  07.08.2012 11:09
Jak podaje agent Andrieja Arszawina, jego agent byłby gotowy przenieść się do Turcji i spróbować sił w nowej lidze. Rosjaninem mocno interesuje się stambulskie Galatasaray, które gotowe jest wystosować ofertę w wysokości 4 milionów funtów, jednak obecny klub piłkarza Arsenal oczekuje kwoty o 3 miliony wyższej.

Zainteresowanie zawodnikiem, który kilkanaście tygodni temu wypadł z planów szkoleniowca Kanonierów Arsene Wengera, wyraziło także Queen Park Rangers.

Drugą część minionego sezonu Arszawin spędził na wypożyczeniu w Zenicie Sankt-Peteresburg, swoim byłym klubie. Wydawało się, że tego lata doświadczony skrzydłowy ponownie opuści Emirates Stadium, tym razem jednak definitywnie.

Jednym z możliwych kierunku przenosin jest właśnie Stambuł. Całą sytuację skomentował agent zawodnika Dennis Lachter, który w wywiadzie dla Daily Mail wyznał, że nie byłoby żadnych problemów z grą nad Bosforem.

Kapitan reprezentacji Rosji trafił do Londynu na początku 2009 roku za 15 milionów funtów, która to suma do dzisiaj pozostaje rekordową kwotą zapłaconą przez Arsenal.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

DILL | 07.08.2012 11:29

po przyjściu Cazorli nie ma czego szukać w Arsenalu, ja na niego miejscu wybrał bym QPR bo szykuje się tan niezła ekipa i w końcu Premiership a nie jakaś liga turecka.

Ascarus | 07.08.2012 11:48

@DILL

Cazorla i Arszawin to inne pozycje, więc można powiedzieć, że Andriej nie ma szans po przyjściu Podolskiego i Girouda, no chyba, że wybuchnie jakąś formą w co szczerze wątpie :D

ginginho | 07.08.2012 12:01

Jeżeli Arszawin przejdzie to QPR to zespół ten będzie miał niezły skład i na spokojnie będzie walczył  o LE, nie jednemu faworytowi ucierając przy tym nosa.

@nonym0us | 07.08.2012 12:18

"Rosjaninem mocno interesuje się stołeczne Galatasaray" - Galatasaray to klub ze Stambułu, więc nie można nazwać go stołecznym, bo stolicą Turcji jest Ankara.

Kris94 | 07.08.2012 16:55

nieważne gdzie, ważne żeby tylko odszedł...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy