REKLAMA
REKLAMA

Ljajić: Chcę zostać we Fiorentinie

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  06.08.2012 16:41
Jeszcze niedawno wydawało się, że dni Adema Ljajicia we włoskiej Fiorentinie są już policzone. Wszystko wskazuje jednak na to, że serbski pomocnik nie zmieni barw klubowych.

Kiedy Fiorentinę trenował Delio Rossi, doszło do poważnego starcia między nim, a krnąbrnym piłkarzem. Rossi wyleciał za to z klubu, Ljajić również został ukarany, ale pozostał we Fiorentinie. Teraz chce zostawić za sobą ten incydent i kontynuować karierę w ekipie Violi.

- Nie chcę mówić więcej o przeszłości, ale myśleć o przyszłości. Ten sezon jest dla mnie bardzo ważny i chcę w nim grać w koszulce Fiorentiny. Liga jest bardzo ważna dla całego zespołu, nowi gracze są bardzo silni i mam nadzieję, że nam pomogą - powiedział Ljajić.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

FrancescoMilan | 06.08.2012 16:58[ Ostrzeżenie. Moderator ]

ACFKrzysiek74 | 06.08.2012 17:46

Ljajic dostaje kolejna szansei mam nadzieję że się tym razem wykaże.

FrancescoMilan nie masz problemów w swojej ekipie?

minotauro | 06.08.2012 18:23

do Francesco: Zgadzam sie w 100%. To jest zawodnik, ktorego najbardziej niecierpie w tej lidze. Gwiazdorzyna, ktora nic nie osiagnela jeszcze

FrancescoMilan | 06.08.2012 18:56

ACFKrzysiek74

Wiem, że prawda boli ale takie są fakty ten chłopak ma już przyklejoną łatkę i sam sobie na to zapracował...
Co do problemów  w mojej ekipie owszem są ale nie rozumiem co mają one wspólnego z tą wypowiedzią.

GrzegorzK | 06.08.2012 22:37

FrancescoMilan

Ljajic odpokutował już swoją kare co ma chłopak jeszcze zrobić - pokutny wór założyć ?? - Stara się ostatnio bardzo. Na treningach robi za 2 (niedawno aż kostkę sobie skręcił z tego powodu) Preprasza cały czas za swój incydent z Delio Rossim (który nie wiadomo czego zdją go po 30 min. - mógł dac mu już chociaż do połowy dograć). Ale dla ciebie - człowieka nie ogarniętego w temacie - będzie to frajer który się bił z trenerem i nic to nie zmieni - Jednym słowem, nie wiesz wszystkiego na dany temat nie komentujgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy