Zlatan trafił w debiucie

dodał: MW  |  źródło: goal.pl  |  29.07.2012 16:09
Wystarczyły trzy minuty przebywania na boisku, by Zlatan Ibrahimović zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Paris Saint-Germain. Dzięki trafieniu Szweda wicemistrzowie Francji zremisowali z DC United 1:1.

Były zawodnik Milanu, który trafił do Paryża za 23 miliony euro, sprytnym zwodem minął obrońcę rywali i posłał piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza.

Mimo że PSG było stroną przeważającą, DC United doprowadziło jeszcze przed przerwą do remisu. Po zmianie stron wynik nie uległ już zmianie.

DC United - Paris Saint-Germain 1:1 (1:1)
0:1 Ibrahimović 3’
1:1 De Rosario 33’

PSG, I połowa: Douchez - Bisevac, Lugano, Alex (Sakho 23'), Tiene - Varratti, Bodmer, Maxwell - Nene, Menez  - Ibrahimović (Hoarau 38')

PSG, II połowa: Douchez - Jallet, Camara, Sakho, Armand - Chantome, Matuidi - Gameiro, Pastore, Levezzi - Hoarau