REKLAMA
REKLAMA

Azpilicueta: Czekam na rozwój wydarzeń

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  25.07.2012 17:45
Cesar Azpilicueta potwierdził doniesienia o tym, że zainteresowani jego pozyskaniem są włodarze londyńskiej Chelsea. Młody obrońca skupia się jednak na razie na zbliżającym się turnieju olimpijskim i czeka na rozwój wypadków.

22-letni Hiszpan przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy francuskiego Olympique Marsylia. Klub z Francji nie chce go sprzedawać, ale o transferze może przesądzić spora liczba pieniędzy, jakich potrzebuje francuski klub. Azpilicueta przebywa obecnie w Londynie, gdzie na Igrzyskach Olimpijskich będzie reprezentował barwy Hiszpanii. W mieście może już jednak zostać na stałe, gdyż zainteresowana nim jest londyńska Chelsea.

- Jestem spokojny i czekam na rozwój wydarzeń. To wspaniałe, gdy interesuje się Tobą taki klub jak Chelsea. Inne zespoły są jednak także zainteresowane. Na nic się jeszcze nie zdecydowałem. Poczekajmy i zobaczymy jak to się potoczy - powiedział piłkarz.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ascarus | 25.07.2012 17:49

On lub Piszczek, ale wolałbym go gdyż jest młodszy ;)

Oby przeszedł do Chelsea, wtedy praktycznie skład byłby gotowy na cały sezon, ewentualnie można oczywiście doprowadzić formalność sprowadzenia Oscara czy może jakiegoś innego ofensywnego gracza :P

cfc08 | 25.07.2012 18:53

Już doprowadzona :P Oscar oficjalnie nasz :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy