REKLAMA
REKLAMA

Labbadia o sytuacji VfB

dodał: maaarcin  |  źródło: SkySports  |  11.07.2012 10:03
Włodarze VfB Stuttgart zdecydowali się zmniejszyć nakłady na pensje piłkarzy. Szkoleniowiec klubu, Bruno Labbadia boi się, że przez decyzję zarządu z klubu odejść będą chciały gwiazdy klubu z Sedarem Tascim na czele.

Klub z Mercedes-Benz Arena zmniejszył budżet w porównaniu z poprzednim sezonem, co oznacza, że zmniejszone zostaną także gaże piłkarzy. Według Labbadii taki stan rzeczy może doprowadzić do tego, że największe gwiazdy klubu, w Sedar Tasci, będą domagały się transferu.

– Już teraz mamy małe szansę w rywalizacji z czołowymi klubami Bundesligi, a zmniejszenie nakładów na drużynę tylko pogarsza sytuację – wyznał szkoleniowiec w rozmowie z jedną z niemieckich gazet. – Musimy trzymać rękę na pulsie, aby nie zostać daleko w tyle, bo to może przynieść katastrofalne skutki. Najbardziej martwi mnie wizja zespołu bez Tasciego. Wiem, że to chłopak z ambicjami, który chciałby grać w jak najsilniejszym klubie. Gdyby zdecydował się odejść, zastąpienie go niebyło by możliwe, po prostu nie stać nas na to.

Tasci jest wychowankiem klubu ze Stuttgartu, spędził w nim całą karierę i rozegrał w jego barwach prawie 200 spotkań. Jego kontrakt z klubem wygasa za dwa lata.

(Mateusz Marchewka)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 11.07.2012 15:26

Rzeczywiście, oby Tasci pozostał jeszcze w Stuttgarcie ponieważ jest to ich kluczowy zawodnik. Jednak nie przesadzałbym z stwierdzeniem że VfB nie ma szans na walkę z czołowymi klubami Bundesligi :))goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy