REKLAMA
REKLAMA

Bielsa pozostanie w Bilbao

dodał: sobmar  |  źródło: ASInfo  |  09.07.2012 21:46
Marcelo Bielsa zapewnił, że pozostanie trenerem Athletic Bilbao, aczkolwiek podkreślił, że jego stosunki z władzami klubu nie układają się najlepiej. Pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła informacja, iż szkoleniowiec rozstał się z klubem z powodu konfliktu z zarządem.

Spór zaczął się w momencie, gdy działacze publicznie skrytykowali pracę Bielsy. W odpowiedzi Argentyńczyk zarzucił pracodawcom, że obiecany ośrodek treningowy został wybudowany zbyt późno, a w dodatku nie spełnia oczekiwań. Rozżalony całą sytuacją miał podać się do dymisji. Okazuje się jednak, że nadal będzie prowadził finalistów Ligi Europy.

- Będę kontynuował swoją pracę. Konfliktem zajmie się dyrektor sportowy. Mogę zapewnić, że nadal będę robił wszystko dla dobra klubu. Owszem, szanuję to, że zarząd może się ze mną nie zgodzić, ale jeśli mija się z prawdą to trudno mi to zaakceptować. Nasze relacje z pewnością nie są tak dobre, jak jeszcze niedawno - stwierdził argentyński szkoleniowiec.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

marian_ | 09.07.2012 21:50

\"Jak poinformowały hiszpańskie media, od przyszłego sezonu Marcelo Bielsa nie będzie już zasiadał na ławce trenerskiej Athletiku Bilbao.\"

Może najpierw zdarzenie, a potem news, bo odwrotna kolejność to takie wróżenie z fusów...

Armandi | 10.07.2012 14:05

Zachował się jak burak i tyle. W ogóle dziwny z niego gość. Między innymi dlatego nie chciałem go jako następcy Guardioli.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy